Axtarış
Marşrutlar
Maps · Həştərxan · Gözəllik salonları

Vafa studio

Reytinq 4,0
65 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (999) 600-35-59
Telefonu göstər
Astrakhan, Naberezhnaya 1 Maya Street, 151А
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Gözəllik salonu Vafa studio, Həştərxan, foto
Gözəllik salonu Vafa studio, Həştərxan, foto
Daha 9
İcmal
Foto
19
Rəylər
24
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Astrakhan, Naberezhnaya 1 Maya Street, 151А
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (999) 600-35-59
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

ТЦ Московский
116 m
4
ТЦ МосковскийТЦ МаякЯмгурчевский мостРынок Большие ИсадыКрасный мост
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Manikür
Pedikür
Kosmetoloji xidmətlər:kirpik uzatma, kaş/kirpik boyama, kaş düzeltme, epilasyon
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

17:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Rossvik
Reytinq 4,7
Reytinq 4,0
65 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

24 rəy

Susmaya görə
Алина ♥︎
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 mart 2023
Сегодня посетила салон красоты VAFA,очень довольна работой lash- мастера Вюсали, реснички мастер сделала с эффектом кукольно-лисий взгляд,это просто Космос♥︎ Всем рекомендую именно этого мастера,материал качественный,цена для салона красоты приемлема,Вюсаля - отличный мастер своего дела,и приятный собеседник♥︎ Теперь на реснички только к Вюсале♥︎
1
1
Təşkilatın cavabına bax
Полина Назарова
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
19 iyul 2023
Отвратительное отношение администратора к клиенту, списали на механическую поломку, хотя на двух ногтях был скол материала для наращивания. Даже трубки не берут по несколько дней) не держаться за клиентов и оправдывают мастеров
Karina
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
1 avqust 2023
Халатное отношение,при записи клиента. Писала на Вацап им , игнорировали сутки. На следующий день только ответили Названивали на Вацап. Топ мастер маникюра,вообще некультурно себя вела. После наращивания,когда я попросила убрать ещё длину,начала мне хамить,якобы больше убирать не буду,какой тогда был смысл наращивания вообще был,можно было на ваши ногти и сделать. Да какая разница,я плачу деньги и что хочу сделать я. Не предложили ни чай ,ни воду и тд. Принесли под конец процедуры только чай и конфетку какую-то( хотя не знали моих предпочтений,может я не пью чай ). Ужасный сервис. Больше никогда,не посещу этот салон.
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi