Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kafe

Testo

Reytinq 4,4
14 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 20:00
+375 25 720-33-51
Telefonu göstər
Gomiel, Sialianskaja vulica, 39А
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Testo, , foto
Kafe Testo, , foto
Daha 2
İcmal
Foto
9
Rəylər
11
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Gomiel, Sialianskaja vulica, 39А
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+375 25 720-33-51
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 20:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Centralny rynak
100 m
4
Centralny rynakVulica KarpovichaSialianskaja vulicaAAT StankaGomielAAT Kamintern
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Parklanma
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Çay
Qəhvə
Telefon üçün enerji̇ yığma ci̇hazı
İçməli su
Səhər yeməyi
Orta hesab:min. 5 Bel. rub.
Zalda əyləşdirmə üçün masaların sayı:3
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Ödəniş üsulu:nakit, kartla ödeme
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?
Reytinq 4,4
14 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

11 rəy

Susmaya görə
Катя
14 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 iyun
Впервые посещали это заведение и остались довольны. Девушка вежливая, быстро приняла заказ и приготовила. На месте блины подаются в деревянных прямоугольных тарелках. Советую сразу пошевелить блин, чтобы он не прилип к бумаге, так как упаковывается и подаётся горячим, ввиду чего может быть такое, это нормально. Брали блины Шаурма(круглый) и Богатырь(треугольником). Начинки достаточно, сам блин вкусный, но при этом не перетягивает на себя внимание. Цены адекватные. По весу показалось, что даже больше заявленной граммовки. Само заведение маленькое, есть 3 столика, это делает его визуально "домашним". Интерьер спокойный и уютный. Вернёмся сюда ещё раз
1
Ю
Юлия Маевская
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
23 aprel
Были в заведении около месяца назад. Брали блинчик жульен и с беконом( вроде как «гриль» называется). Все было очень и очень вкусно. Сегодня привели туда наших друзей, брали навынос блинчик с беконом и хот дог. Стало неудобно перед друзьями, что мы так рекламировали, потому что качество еды за месяц испортилось😩 В блинчике очень и очень соленая грудинка, именно грудинка, а не бекон. Хот дог полностью холодный, начиная от сосиски, заканчивая булкой. Есть невозможно.
1
Мария Ничипорчик
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
8 mart
Отличное кафе🔥🔥🔥 Брали Жюльен, сладкий блинчик Баноффи и кофе ⭐️Все очень вкусное и сытное (я одним блином наелась, сладкий уже не доела), очень много начинки, все свежее и вкусное, кофе 💳По ценам бюджетно: блинчики по 8 с копейками руб, кофе 4-8 руб
3
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi