Axtarış
Marşrutlar
Maps · Moskva · Kafe

Sultan

Reytinq 3,1
156 qiymətləndirmə
Daha işləmir
Moscow, Beskudnikovsky Boulevard, 40к1
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Sultan, Moskva, foto
Kafe Sultan, Moskva, foto
Daha 7
İcmal
Foto
17
Rəylər
47
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Moscow, Beskudnikovsky Boulevard, 40к1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Yakhromskaya
690 m
2
YakhromskayaSeligerskayaVerkhniye Likhobory
Imeni Chernyshyova School
107 m
4
Imeni Chernyshyova SchoolBeskudnikovoMusic schoolDubninskaya Street, 28Yakhromskaya Metro Station
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Parklanma
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Rəqs meydançası
Biznes-lanç
Qiymətlər:yüksek
Orta hesab:1500–5000 ₽
Ödəniş üsulu:nakit
Musiqi:progressive, pop, mash-up, canlı dj setleri, house, euro dance, deep house, r'n'b, 80’ler-90’lar, retro, disko, disco house, dj’ler, europop, Latin Amerikan, dans, fon
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

23:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Jamamai
Reytinq 5,0
Kupets
Reytinq 4,7
Boho
Reytinq 4,7
Barashek
Reytinq 4,5
Ottepel
Reytinq 4,9
Reytinq 3,1
156 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

47 rəy

Susmaya görə
A
Anonim rəy
9 dekabr 2018
Вчера были в этом "Кафе".... По-началу было достаточно комфортно ,пока не стали приходить непонятные люди и курить сигареты в зале "Кафе " . Для некурящих людей это вызвало крайне неготивные эмоции ! Администрации зала было всеравно ,видимо, это заведение не попадает под закон о запрете курения в общепите ... Очень темно ,холодно ,звучание акустики на уровне сельского клуба 80-ых годов . Теперь ,что касается кухни! Еда на 3----- ! Холодные закуски просто ужас ,особенно мясная нарезка и селедь с гарниром ! . Оливье по вкусу отвратительное ,овощи, разваренные в кашу . Единственное ,что было вкусно -это Цезарь и ассорти шашлыков с картофелем фри ! Не рекомендую это заведение для семейных поседелок .... Качество еды ,обслуживание, сервис - не оправдали предоставленный счёт .
5
4
Т
Татьяна
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 mart 2019
Добрый вечер. Довольно уютное заведение. После проведённого времени в кафе остались приятные впечатления,Персонал был внимателен, доброжелателен и предусмотрителен. Меню показалось скучноватым, но все блюда вкусные. Если вы просто хотите хорошо провести вечер с друзьями, то Вам ,конечно, сюда.
2
5
Елена Рыбакова
16 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
27 yanvar 2019
Праздновали там дни рождения. Всё как будто на уровне, вкусная еда,но не всегда качественная.Один раз масляная рыба была переморожена и в нарезке она была вся в воде,в другой раз оливье был кислый. И на месте администрации я бы позаботилась о замене мебели(вся прожённая),штор,скатертей.
4
3
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi