Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Çörəkxanalar · Peterbakery

Peterbakery

Reytinq 3,4
58 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (996) 934-67-02
Telefonu göstər
Saint Petersburg, Aviakonstruktorov Avenue, 67к1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Çörək Peterbakery, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 15
İcmal
Xəbərlər
1
Foto
25
Rəylər
26
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Saint Petersburg, Aviakonstruktorov Avenue, 67к1
Marşrut

Əlaqələr

Пекарня
+7 (996) 934-67-02
Telefonu göstər
peterbakery.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Komendantskiy Prospekt
4.8 km
Komendantskiy Prospekt
Верхне-Каменская улица
91 m
4
Верхне-Каменская улицаПлесецкая улицаКаменкаГлухарская улицаАрцеуловская аллея
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Tualet
Yeməklərin çatdırılması
Kartla ödəniş
Özü ilə aparılan yemək
Çay
Qəhvə
Bir itlə edə bilərsiniz
Səhər yeməyi
Telefon üçün enerji̇ yığma ci̇hazı
Petfriendly:tüm hayvanlara izin veriliyor
Ödəniş üsulu:nakit, kartla ödeme, QR kod
Səhmlər:indirim, promosyon, özel indirim
Xüsusi menyu:mevsim
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

07:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Reytinq 3,4
58 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

26 rəy

Susmaya görə
Анна
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
28 dekabr 2024
Первый раз пришла в заведение очень понравился пирог. Сегодня же позитивное впечатление разрушилось, не знаю от чего зависит разный вкус, но категорически не понравилось. Сыра в пироге меньше, весь рассыпается, как песочное печенье. Кофе излишне горький, на мой вкус. Что касается выпечки с 50% скидкой, другие пекарни убирают такие товары в пакеты, чтобы и так вчерашняя выпечка не пересохла. Здесь же они лежат просто на подносе, что делает абсолютно несъедобными. Справедливости ради, в хачапури очень и очень вкусный сыр. Но больше вряд ли вернусь. Сегодня вечером беспокоит тошнота и боль в желудке. Кроме ваших блюд ничего не ела. Может и не связано, конечно, но рисковать не буду
3
Viktoriya
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
8 yanvar 2025
Зашли взять кофе в новом месте. Лучше бы не рисковали😅 заспанная девушка за стойкой сделала 2 напитка за цену выше среднего. Пить было невозможно, абсолютно пережженные зерна, просто выбросили в мусор👎 Я считаю такое непозволительно в такой конкуренции. Когда иду мимо, вижу персонал неприветливый, извините с неаккуратной гулькой на голове, как будто дома, без какого-то либо фартука, бейджа. Точно больше не придём. Рядом открыты достойные кофейни за те же деньги.
3
1
Təşkilatın cavabına bax
Sofia Tretyakova
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
13 aprel 2025
Блюда за неоправданную цену. Выпечка твердая, несвежая. Заказывала пасту в томатном соусе, а по итогу были обычные спагетти с порезанными помидорами и мясом не самого лучшего качества. Музыка очень громко играет, и вообще от места создается общее впечатление как от столовой 🥲
3
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi