Axtarış
Marşrutlar
Maps · Minsk · Kafe

Кетчуп

Reytinq 4,3
107 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+375 44 777-65-65
Telefonu göstər
Minsk, Prytyckaga Street, 21А
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Кетчуп, Minsk, foto
Kafe Кетчуп, Minsk, foto
Daha 2
İcmal
Foto
12
Rəylər
53
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Minsk, Prytyckaga Street, 21А
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+375 44 777-65-65
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Pushkinskaja
7 m
2
PushkinskajaSpartywnajaMaladziozhnaja
Stancyja mietro Pushkinskaja
85 m
4
Stancyja mietro PushkinskajaBaliaslava BierutaDanily SierdzichaDunina-MarcinkievichaMatusievicha
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Yay verandası
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Orta hesab:5–7 Bel. rub.
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Ödəniş üsulu:nakit, kartla ödeme
Mətbəx:Arap mutfağı, Azeri mutfağı
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

KFC
Reytinq 4,1
Contrast
Reytinq 4,8
KFC
Reytinq 4,3
Pekaridze
Reytinq 4,5
Chumatsky Shlyakh
Reytinq 4,7
Reytinq 4,3
107 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

53 rəy

Susmaya görə
T
tailwind
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
19 oktyabr 2022
Спасибо, было очень вкусно. Не первый и точно не последний раз был у Вас. 1. Персонал - позитивные классные ребята 2. Повара - есть два повара. Оба восточной национальности. Тот, что повыше очень классный. Если попадёте на него, то точно не пожалеете, особенно по остроте. 3. Мясо - вкусное, как курица так и говядина Из приятных бонусов - очень хорошие упаковки, удобные практичные. Летняя терраса, можно посидеть на улице под зонтиками от солнца и классно покушать. Из минусов, по ощущениям гриль не очень. Т.к не достаточно иногда прогревает шаурму, бывают места, где она холодная. По ценам всё очень приятно, заплатив за среднюю шаурму (9 руб на 19.10.22) вы наедитесь. Также есть разливное пиво и прочие напитки.
NeoNEET
14 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
22 oktyabr 2021
Спасибо, но никогда больше. Картофель фри был по ощущениям приготовлен дня три назад, и на вкус был как картон. Само мясо это вообще не понять что: полшавермы было нормально, а вторая часть содержала в себе хрящи и какую-то кожу(?) Из позитивного: приятное и действительно быстрое обслуживание, однако если скорость достигается за счёт потери качества, то "Тише едешь, дальше будешь."
3
Vladislav
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 iyun 2022
Несмотря на непритязательное месторасположение, это место, уверяю вас, может приятно удивить! Если попадёте на восточного пареня постарше, то ваша шава выйдет просто великолепной во всех отношениях - соус, мясо и плотность свёртка радует каждый раз.
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi