Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Kafe

When is IT tasteless?!

Reytinq 4,9
75 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (911) 128-44-14
Telefonu göstər
Saint Petersburg, Engelsa Avenue, 113к1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe When is IT tasteless?!, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 23
İcmal
Foto
33
Rəylər
55
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Saint Petersburg, Engelsa Avenue, 113к1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (911) 128-44-14
Telefonu göstər
vsegdavkusno.clients.site

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Ozerki
279 m
2
OzerkiProspekt ProsvescheniyaUdelnaya
Станция метро Озерки
193 m
4
Станция метро ОзеркиПроспект ЭнгельсаУчебный переулок / Улица ЕсенинаУлица СикейросаПоклонная Гора
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Parklanma
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Çay
Qəhvə
Telefon üçün enerji̇ yığma ci̇hazı
Qiymətlər:orta
Orta hesab:200–500 ₽
Petfriendly:yüksekliği 35 cm'ye kadar olan köpeklere izin veriliyor
Ödəniş üsulu:nakit, kartla ödeme, QR kod, hızlı ödeme sistemi
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

07:00Adətən az sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Reytinq 4,9
75 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

55 rəy

Susmaya görə
Елена К.
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
11 mart 2024
Попала сюда случайно - выиграла шаверму в конкурсе, который проводило это заведение. Встречает улыбчивый, приветливый персонал, в зале чисто, аккуратно. Заведение небольшое, можно поесть там, а можно взять с собой. Время ожидания около 2-3 минут. Очень удобное расположение, совсем недалеко от ст.м. Озерки. Выигранная шаверма оказалась на удивление большой по размеру, в меру сочная, вкусная. Рекомендую данное заведение!
4
Təşkilatın cavabına bax
Ольга К.
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 mart 2024
Первый раз решили попробовать шаверму по рекомендации, это вкусно!!! 👍Шаверма на тарелке в виде лопаты( интересное решение, креативно) первый раз решили именно такую заказать, чтобы видно было все ингредиенты. Все свежее, качественное, вкусное, не побоялась накормить ребенка ( долго были в городе, проголодались). Само заведение не большое, но чисто , уютно, можно быстренько перекусить или взять с собой. Сразу бросается в глаза все чисто, аккуратно, что для меня один из главных факторов. Персонал молодцы, каждого гостя встречают как родного. 💞🤗 Второй раз забегали с дочкой, попробовали в лаваше грибную и фирменную, все очень вкусно и много, не доели😁... взяли с собой)👍. Рекомендую!!! Вкусно на совесть!!!
2
Təşkilatın cavabına bax
Виталик С.
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 mart 2024
Был на открытии этого божественного заведения с оригинальным названием! Удалось попробовать сразу несколько видов шавух: классическая, суперчиз, с креветками(впервые пробовал- это огонь!!!), и на последок был десерт( банан с шоколадом, и это все в лаваше(начинка очень вкусная, лаваш для этого десерта сказали, что поменяют) Цены приятные, еда сытная, пиво вкусное, а когда не вкусно?! Всем рекомендую заглянуть в эту шаурмечную! 🤤
2
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi