Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Çörəkxanalar

Vse Doma

Reytinq 4,4
139 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 22:00
+7 (812) 325-05-04 (dax. 753)
Telefonu göstər
Saint Petersburg, Ultramarinovaya ulitsa, 9
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Çörək Vse Doma, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 123
İcmal
Menyu
Foto
133
Rəylər
108
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Menyu

1 aprel tarixində yenilənib
Улитка с мясом
Сытная выпечка
69 ₽88 g
Bütün menyuya bax

Ünvan

Saint Petersburg, Ultramarinovaya ulitsa, 9
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Булочная
+7 (812) 325-05-04 (dax. 753)
Telefonu göstər
vsedoma-family.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 22:00
Qrafik
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Prospekt Bolshevikov
2.25 km
2
Prospekt BolshevikovUlitsa DybenkoNovocherkasskaya
ТК Лента
204 m
4
ТК ЛентаОктябрьская набережная, 38Улица Коллонтай / Дальневосточный проспектДальневосточный проспектСоюзный проспект
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Aksiya
Panorama
İnformasiyanın sahibi onun aktuallığını izləyir
Reytinq 4,4
139 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

108 rəy

Susmaya görə
Любовь
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
6 mart
Сегодня была в булочной «Всё дома» - решила взять выпечку домой. Выбрала донат с бананом и луковый хлеб. Очень порадовало качество. Донат свежий, мягкий, с натуральным вкусом банана — видно, что тесто хорошее и начинки не жалеют. Луковый хлеб отдельно хочется отметить: ароматный, с аппетитной корочкой, при этом внутри очень нежный. Отлично подошёл к ужину. Приятно, что даже во второй половине дня выпечка остаётся свежей и выглядит аппетитно. Видно, что в производстве чувствуется подход и забота о качестве. Спасибо за вкусную продукцию!
6
Təşkilatın cavabına bax
Vasilisa
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 iyun
Вкусная выпечка, место красивое. Персонал неприветливый, вздохи и недовольные взгляды уже достали. Ходили всю неделю по два раза с группой детей, каждый раз был какой-то косяк. Обслуживание отвратительное, кофе и какао тоже. Звезда за выпечку и за некоторых более менее приятных людей которые пытаются спасти это заведение (женщина технолог). Надеюсь больше не попаду в это место, только неприятное послевкусие
3
Təşkilatın cavabına bax
Михаил
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 mart
Порадовало разнообразие: тут и хлеб на любой вкус, и изысканные пирожные, и даже полноценные обеды по адекватным ценам. Зашли случайно перекусить, а в итоге стали вашими завсегдатаями. Отличное место!
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi