Axtarış
Marşrutlar
Maps · Pyatiqorsk · Yeməkxanalar

Vkusno Est

Reytinq 4,6
307 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (906) 497-77-49
Telefonu göstər
Pyatigorsk, Kirova Avenue, 47
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Yeməkxana Vkusno Est, Pyatiqorsk, foto
Daha 51
İcmal
Foto
61
Rəylər
160
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Pyatigorsk, Kirova Avenue, 47
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (906) 497-77-49
Telefonu göstər
www.kirova-47.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Улица Крайнего
63 m
4
Улица КрайнегоБиблиотека имени ГорькогоДетский МирПроспект КироваПроспект 40 лет Октября
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Yeməklərin çatdırılması
Kartla ödəniş
Orta hesab:300–350 ₽
Qiymətlər:orta
Ödəniş üsulu:nakit, nakit dışı ödeme
Mətbəx:Avrupa mutfağı, Asya mutfağı, ev yemekleri
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

12:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Moya stolovaya
Reytinq 5,0
Fabricant
Reytinq 4,9
Sfera Vkusa
Reytinq 5,0
Sfera Vkusa
Reytinq 4,9
Reytinq 4,6
307 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

160 rəy

Susmaya görə
Olga Znao
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 dekabr 2024
Отличное кафе/столовая. Разнообразные блюда, несколько видов супов( в последний раз их было 5!!!), много блюд и из рыбы, и из мяса, и из куры и разные гарниры, салаты, чай, морс, напитки, тортики, печеньки нежные хрустящие в индивидуальной упаковке. Мы отдыхаем уже вторую неделю, и часто заходим сюда и будем заходить ещё! Прекрасный персонал и обслуживание! А ценник какой лояльный для такого удовольствия! Это просто как скатерть-самобранка! Рекомендую от души!!
ra4ais
11 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 sentyabr 2024
Случайно зашли. Внешне с улицы выглядит ну очень неказисто, но внутри совсем другое дело. Чистенько. Аккуратно. Нет "столовских" запахов. Очень понравилась еда. Нас было трое, поэтому еда была разной. Брали салаты витаминный и свекольный, супы: лапша и зеленый борщ, плов, картофель с грибами, фаршированный перец, 2 вида компотов. Всем остались довольны. Еда домашняя, вкусная. Ценник для центра города более, чем адекватный. Рекомендую.
1
Милена Лауэр
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
13 iyun 2024
Были вчера, 12.06.24. Ну что... как тут кто-то написал - желания вернуться нет, разок зайти перекусить можно. Цены выше, чем, допустим, в столовой у вокзала. Выбор блюд также не очень большой. Вторые блюда почти все на вес, не сразу понятно, сколько будет стоить. Много салатов (не брали). Супы пришлось просить подогреть и даже после этого горячими они не стали. Брали суп гороховый (несоленый, довольно жидкий), чанахи (ничего особенного), овощи с мясом (брали ребенку, оказался островатый соус, ребенок 3.5 года все съел, но сама я бы такое не дала), шашлычок курица-кабачок-баклажан-перец (курица очень сухая). В общем, на троечку.
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi