Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kabardino‑Balkar Respublikası · Kafe

Tri Sestry

Reytinq 4,4
2097 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 08:00
+7 (928) 704-59-58
Telefonu göstər
Kabardino-Balkarian Republic, Elbrusskiy District, territoriya gornolyzhnogo kompleksa Elbrus, mayatnikovaya kanatnaya doroga Elbrus-1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe Tri Sestry, Kabardino‑Balkar Respublikası, foto
Kafe Tri Sestry, Kabardino‑Balkar Respublikası, foto
Daha 195
İcmal
Menyu
Xəbərlər
36
Foto
205
Rəylər
1167
Xüsusiyyətlər

Menyu

Çoxdan yenilənməyib
Картофель, жаренный по - деревенски_
350 ₽
Вареники с творогом
350 ₽
Чай с барбарисом (чайник)
600 ₽
Bütün menyuya bax

Ünvan

Kabardino-Balkarian Republic, Elbrusskiy District, territoriya gornolyzhnogo kompleksa Elbrus, mayatnikovaya kanatnaya doroga Elbrus-1
Marşrut

Əlaqələr

+7 (928) 704-59-58
Telefonu göstər
hotel3sisters.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 08:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Азау
74 m
1
АзауПоляна Азау
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Yay verandası
Wi-Fi
Çay
Qəhvə
WC
İçməli su
Səhər yeməyi
Qiymətlər:orta üstü
Orta hesab:600–1200 ₽
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Ödəniş üsulu:nakit, nakit dışı ödeme, hızlı ödeme sistemi
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
İnformasiyanın sahibi onun aktuallığını izləyir

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

06:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Kafe
Reytinq 4,4
Edelveis
Reytinq 5,0
Манты
Reytinq 5,0
Reytinq 4,4
2097 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

1167 rəy

Susmaya görə
Мария Б.
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
3 yanvar
Еда вкусная, брали лагман, шурпу! Порции супов большие. Шашлык на 4 балла из 5. Хычины 5 баллов из 5! По отношению ко мне не было ни хамства, ни грубости, но вот со стороны видно как персонал нервничает, если ты ешь медленно, или поел и не уходишь, ведь время- деньги. И видимо это раздражение их натолкнуло на нарушение закона: на столы выкладываются объявления о том, что спустя 30 минут, как тебе принесли заказ, тебя просят не занимать стол. Иначе время ожидания оплачивается 5 минут- 100 рублей. В остальном нормальное заведение, вкусно, недорого.
4
Təşkilatın cavabına bax
Ряшенцев Николай
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 iyun
Пробовал блюда балкарской и другой тюркской кухни. Порции огромные, все с пылу, с жару. Хачаны и лагман очень понравились.
Сергей Куликов
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
6 yanvar
Кухня отличная! По таким ценам порции большие! Наелись от души!!! Очень вкусно, и очень много!!! Пробовали борщ, солянку! Лапшу куриную! Плов большая порция, подают с квашенной капустой!!! Чебуреки очень вкусные, огромные!!! Вкусные национальные лепешки!!! Чай с барбарисом насыщенный, натуральный!!! Все очень вкусно!!! Отличный ресторан!!! Обслуживание вовремя! Очень быстро приносят заказанную еду, в течении 10 минут максимум, приносят весь заказ!!!!! Рекомендую на все 100 %. Да, время 30 мин после подачи, но этого вполне достаточно чтоб покушать, и другие люди же тоже стоят в очереди и ждут!
1
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi