Axtarış
Marşrutlar
Maps · Moskva · Kafe · Sushilka

Sushilka

Reytinq 2,9
31 qiymətləndirmə
Daha işləmir
Moscow, Leningradskoye Highway, 16Ас4 · ТРЦ Метрополис, этаж 3
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Sushilka, Moskva, foto
Kafe Sushilka, Moskva, foto
Daha 5
İcmal
Foto
15
Rəylər
21
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Moscow, Leningradskoye Highway, 16Ас4ТРЦ Метрополис, этаж 3
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et
sushilka.com

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Baltiyskaya
178 m
2
BaltiyskayaVoykovskayaStreshnevo
4-й Войковский проезд
58 m
4
4-й Войковский проездMetro VoykovskayaZoya and Alexander Kosmodemyansky StreetМЦК Балтийская1st Novopodmoskovniy Lane
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Kartla ödəniş
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Biznes-lanç
Qiymətlər:orta
Orta hesab:450–500 ₽
Filadelfiya rolları:270–270 ₽
Mətbəx:Avrupa mutfağı, Japon mutfağı
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

PhoBo
Reytinq 5,0
Osteria Mario
Reytinq 4,7
Em
Reytinq 4,4
Vasilchuki Chaihona № 1
Reytinq 4,5
Shvili
Reytinq 4,7
Reytinq 2,9
31 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

21 rəy

Susmaya görə
Виктория К.
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
3 may 2019
Посещали данное заведение сегодня с семьёй,насторожили отзывы, но решили попробовать, так как выглядело все более чем достойно) и не разу не пожалели, супы очень вкусные, роллы положили с витрины, но и они оказались свежими, и что очень обрадовало родителей, так это листовой чай, в след раз приду обязательно!!
Təşkilatın cavabına bax
Полина Андреева
12 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
11 iyul 2019
Были 11.07.19 в данном заведении. Цены выше, чем в соседних суши на этом же фудкорте, а качество еды и обслуживания гораздо хуже. Девушка за кассой Елизавета - хамка, какую еще поискать. Общается так, будто ей все должны, закатывает глаза и бурчит под нос "ну что за люди такие". Зато сразу предупредила, что половины позиций в меню нет, а в составе половина ингредиентов отсутствует. Еда невкусная и несвежая. Жалею, что сначала сделали заказ, а потом уже почитала отзывы. Никому не советую сюда ходить.
1
Təşkilatın cavabına bax
Софья Алескеевна
14 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
8 iyul 2020
Заказали суп и лапшу. Понимаю, что поступили абсолютно правильно! Хотели ещё суши взять, хорошо, что не взяли. Суп ужасный. Курица, как будто не свежая. За то морковь в лапше хрустит. Обслуживание, конечно, хорошее. Но качество еды плохое. Не вкусно. Суп попробовали и даже не съели половину. Это слишком не вкусно. Но может мы что-то не понимаем в такой еде 🤷‍♀️ не знаю. Но советовать данное заведение я не могу. Нужно было отзывы читать.
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi