Axtarış
Marşrutlar
Maps · Moskva · Ərzaq mağazaları · Supermarket

Supermarket

Reytinq 4,2
153 qiymətləndirmə
Daha işləmir
8 (800) 700-10-77
Telefonu göstər
Moscow, Angarskaya Street, 51к2
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Ərzaq mağazası Supermarket, Moskva, foto
Ərzaq mağazası Supermarket, Moskva, foto
Daha 1
İcmal
Foto
6
Rəylər
57
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Moscow, Angarskaya Street, 51к2
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

8 (800) 700-10-77
Telefonu göstər
myfasol.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Yakhromskaya
1.33 km
2
YakhromskayaSeligerskayaLianozovo
Angarskiye Ponds Park
162 m
4
Angarskiye Ponds ParkYakhromsky DriveAngarskaya StreetCollege No. 7Bazovskaya Street
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Kartla ödəniş
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

15:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Magnit
Reytinq 4,1
VkusVill
Reytinq 4,3
VkusVill
Reytinq 4,4
Magnit
Reytinq 4,0
Perekrestok
Reytinq 4,4
Reytinq 4,2
153 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

57 rəy

Susmaya görə
Юлия Тимина
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
30 oktyabr 2019
прекрасный магазин, изумительный персонал! радушные и приветливые люди. товар всегда свежий
5
Л
Лирсон Горский
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
27 noyabr 2019
Магазин маленький, а найти можно неожиданные продукты. Булки у них с кремом вкусные очень, но ухватить смог только раз, очень быстро раскупают. Но и есть несколько НО, первое что очень бесит, это сотрудники, которые спрашивая документ, требуют только паспорт. Показываешь военник или вод.удостоверение, нет им блин паспорт подавай! Научите своих недалеких смотреть дату рождения у любого документа удостоверяющего личность ибо покупатель имеет права предоставить любой вид данного документа! Далее, а в чем проблема, если зашли с маленькой собакой на руках? В крупных магазинах на руках с таким карманником, давно уже можно, никто внимания не обращает. И бухтя на этот счет, ваши уникумы будут или проигнорированы, либо посланы. Понимаю приперлись бы с большой слюнявой и вонючей псиной на пол магазина, но тут сорян. На руках я могу хоть с крысой к вам ходить в магазин. Ну и из приятного, это то, что рядом с домом. Хорошо для бабулек, чему они и рады. Меняйте отношение к покупателям, я не один такой недовольный. Лояльнее чтоли как то и будет у вас все супер. Понимаю прекрасно, спросить документ это нужно, что б малолетки не бухали, не курили, на оборот за. Но не уметь разглядеть на вод.удостоверении дату рождения, это нонсанс ! Образец им что ли за прилавок приклейте, куда смотреть надо. Где таких тундр понабрали еще...
5
1
Полина Осипян
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 iyun 2019
Хороший магазин, есть все необходимое, очень приятный персонал
2
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi