Axtarış
Marşrutlar
Maps · Bar, pab

Smaga

Reytinq 5,0
566 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 23:00
+375 29 151-11-33
Telefonu göstər
Babrujsk, Maskoŭskaja vulica, 44
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Bar, pab Smaga, , foto
Bar, pab Smaga, , foto
Daha 66
İcmal
Foto
76
Rəylər
195
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Babrujsk, Maskoŭskaja vulica, 44
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+375 29 151-11-33
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 23:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Ploshcha Pieramogi
158 m
4
Ploshcha PieramogiDziciachy parkVulica UryckagaKinateatr TavaryshGascinica Babrujsk
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Yeməklərin çatdırılması
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

16:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Ugol
Karaoke klubu
Reytinq 4,4
L'histoire
Kafe
Reytinq 5,0
У Фёдора
Bar, pab
Reytinq 4,4
Teakavacafe
Kafe
Reytinq 5,0
Strelets kafe Mars i Svet
Kafe
Reytinq 4,2
Tochka
Pivə mağazası
Reytinq 4,8
CoffeeVarka
Qəhvəxana
Reytinq 4,6
Кафе-бар в гостях у сказки
Kafe
Reytinq 4,4
Reytinq 5,0
566 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

195 rəy

Susmaya görə
Владислав Лущинин
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
3 may
Вчера посетили это заведение. Заказали две рульки и пиво. Не смотря на полную посадку, официанты Анастасия и Кристина не обделили нас вниманием. По возникновению вопросов - решали не отходя от стола, что очень приятно удивило. Атмосфера классная, чисто и достаточно уютно. В такую хорошую и солнечную погоду, отдыхать на летней террасе одно удовольствие. В общем нам все понравилось, не смотря на маленькие нюансы. Если еще будем в Бобруйске, обязательно посетим «Смагу».
3
Təşkilatın cavabına bax
Вадим Шидловский
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
21 aprel
Заведение хорошее, отличная кухня, вкуснейшее пиво, милая официантка, но ставлю 3 звезды за то, что менеджер (или администратор, или управляющий) не обучает официантов сервису. Девушка не представилась, не убирает со стола, только когда гости уходят, не записывает заказ. Это главные недочёты. И тут проблема не в официантке, а в управляющих, которые не обучают своих сотрудников, как надо работать, потому что благодаря этому делается средний чек заведения (это заработок) и, конечно же, чаевые официанта. Планируем ещё раз зайти и хотелось бы увидеть чуть-чуть другую работу в плане сервиса. В остальном всё на отличном уровне и соответствует оценке 5,0.
2
Təşkilatın cavabına bax
Виктория Аверина
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
4 may
Отмечали день рождения в Смаге. Цезарь, хот дог, десерты и пиво - все потрясающе вкусно и быстро. Официантка Анастасия - очень милая, вежливая девушка, отлично проконсультировала по пивной карте, салфетки и грязную посуду убирала во время. Мы остались очень довольны!!! Обязательно еще не раз посетим это милое заведение!!!
3
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi