Axtarış
Marşrutlar
Maps · Ufa · Banket zalları

Restoran 007

Reytinq 4,0
15 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (961) 362-00-95
Telefonu göstər
Ufa, Mendeleyeva Street, 219
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Banket zalı Restoran 007, Ufa, foto
Banket zalı Restoran 007, Ufa, foto
Daha 1
İcmal
Foto
6
Rəylər
3
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Ufa, Mendeleyeva Street, 219
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (961) 362-00-95
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Ипподром Акбузат
208 m
4
Ипподром АкбузатУлица Клавдии АбрамовойУлица 50 лет СССРТЦ БашкортостанТужиловка
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yay verandası
Kartla ödəniş
Parklanma
Karaoke
Rəqs meydançası
Idman translyasiyaları
Xüsusi menyu:mevsim, ızgara
Qiymətlər:orta üstü
Musiqi:rockabilly, progressive house, pop, mash-up, canlı dj setleri, house, euro dance, drum 'n' bass, deep house, hard dance, funky, elektronik, chillout, r'n'b, trance, rap, 80’ler-90’lar, retro, ethnica, siparişe göre, soul, tech, özgün şarkılar, blues, Doğu, jazz, disko, canlı, hafif müzik yıldızları, enstrümantal, country, british house, deep tek house, disco house, dj’ler, electro, electro-house, europop, klasik, Latin Amerikan, lounge, punk, rock, schlager remix’leri, rock 'n' roll, dans, folklorik, fon, chanson
Ödəniş üsulu:nakit, havale
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Amaks
Reytinq 4,3
Shepka
Reytinq 4,9
Banquet
Reytinq 5,0
Balkan grill
Reytinq 4,9
Shepka
Reytinq 4,7
Reytinq 4,0
15 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

3 rəy

Susmaya görə
Данила
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
29 fevral 2020
Просторный зал, посуда чистая, есть звуковое и световое оборудование, есть и гриль, но не знаю используется ли он.
Е
Евгения Р.
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 noyabr 2014
Вчера около половины пятого вечера зашли с сестрой в ресторан. Хотели выпить кофе и посидеть пол часа, тк дальше нужно было бежать по делам. В зале не было ни одного гостя, и вместо приветствия женщина в перчатках для уборки, которая убирала грязную посуду со стола, сказала нам буквально - бизнес ланч закончился. Я улыбнулась и сказала что чай кофе ведь есть везде. Она ответила что узнает у директора, в общем всем своим видом показывая, что нам сюда нельзя. Несколько раз повторяя что бизнес ланч закончен и теперь все по меню (нас это абсолютно по деньгам не волновало). К слову, одета я была далеко не дешево, чтобы меня из ресторана выгоняли. Я если честно, была в абсолютном шоке! Работаю 10 лет в ресторанном бизнесе и ни разу в жизни с таким хамством не сталкивалась! Она не дала нам даже сесть за столик!, буквально подойдя ко мне и взяв под руку. Не понимаю этого отношения к своим гостям, что за сервис? Все гости должны говорить что они будут заказывать, когда приходят и тогда будет решать пускать их или нет?.. Обычно к кофе и чаю берем десерты, но ведь это и не важно! Если ресторан закрыт на мероприятие то дают четкое объяснение, извиняются, а тут просто выпроводили! Директора, который должен был выйти и решить можно ли нам остаться мы ждать не стали.. Было мало времени. Но настроение было испорчено вкорень. Больше никогда в жизни даже случайно сюда не зайду.
Г. Альберт М.
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 mart 2020
Приятная музыка и меню
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi