Axtarış
Marşrutlar
Maps · Restoranlar

RestoBar1935

Reytinq 4,2
331 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (985) 555-19-35
Telefonu göstər
Fryazino, Vokzalnaya ulitsa, 4
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Restoran RestoBar1935, , foto
Daha 142
İcmal
Xəbərlər
2
Foto
152
Rəylər
146
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Fryazino, Vokzalnaya ulitsa, 4
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Бронирование столиков
+7 (985) 555-19-35
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Ресторан
181 m
3
РесторанФрязино-Пасс.Школа № 1Чижово
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Parklanma
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Feys-kontrol
Idman translyasiyaları
Hədiyyə sertifikatı
Orta hesab:500–1000 ₽
Qiymətlər:orta
Ödəniş üsulu:nakit, kartla ödeme
Musiqi:pop, deep house, r'n'b, 80’ler-90’lar, dj’ler, europop, dans
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

05:00Adətən az sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Pechka Bar
Reytinq 5,0
Oazis
Reytinq 4,7
Dodo Pizza
Reytinq 4,8
Miraclub
Reytinq 4,9
Kaspiy
Reytinq 4,7
Reytinq 4,2
331 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

146 rəy

Susmaya görə
Arty G.
9 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
24 fevral
Иногда посещаю данное заведение только во время подачи бизнес ланчей: -Салаты простые, легкие и вкусные -Супы вкусные, большая порция, самое главное для меня -всегда горячие. Особенно нравится подача хлеба к супу, подогретые гренки из ржаного хлеба, такой приятности нигде не встречал, огромный плюс за это, прямо топ. Себестоимость "копейки", но как же вкусен подогретый хлеб. 👍 -Гарнир: порция хорошая, объем мясосодержащего не малый, в отличие от соседей(это я про "амиго") -Компот как компот, его подают всегда с трубочкой Во время ожидания блюд можно глянуть телевизор, висит удобно, места для приема пищи комфортные.
3
Təşkilatın cavabına bax
Vikting Zavov
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
25 yanvar 2025
Мы заказывали доставку в заказе было чётко сказано лимонад маракуйя лайм, салат с тигровыми креветками и грейпфрутом, стейк миньон и бургер "1935".Приехало всё кроме салата с тигровыми креветками и бургера его не было это ладно я всё понимаю,но салат был в чеке но его не привезли стейк очень сухой прям такой прожарки и нет,человек который его ел сказал что самый вкусный был перечный соус который шёл к стейку, лимонад был по вкусу только с маракуей хотя лайм просто добавил кислоты и особого вкуса он не дал.В самом заведение очень хорошо а доставку не советую
Təşkilatın cavabına bax
Глеб
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
25 aprel 2025
Забронировали стол за 3 часа, приехали, на входе через губу на нас посмотрел охранник, сказал что в спортивных штанах нельзя. Заранее никто об этом не предупреждал. Следом за нами зашла парочка в спортивной одежде, и под совместный ржач с охранником прошли внутрь(видимо их знакомые) Выводы делайте сами
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi