Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kafe

Пламя

Reytinq 4,4
19 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (901) 104-47-77
Telefonu göstər
Anapa, Promyshlennaya ulitsa, 18
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Пламя, , foto
Kafe Пламя, , foto
Daha 18
İcmal
Foto
28
Rəylər
15
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Anapa, Promyshlennaya ulitsa, 18
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Доставка
+7 (901) 104-47-77
Telefonu göstər
plamya-anapa.clients.site

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Промышленная улица
146 m
4
Промышленная улица12-й микрорайонТехникумШкола № 6Горгаз
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Parklanma
Çay
Qəhvə
Özün götür
Yeməyə endirim
İçməli su
Ödəniş üsulu:hızlı ödeme sistemi, nakit dışı ödeme, havale, kartla ödeme, nakit, kredi kartı ile ödeme
Səhmlər:özel indirim, promosyon, indirim
Xüsusi menyu:ızgara tavuk, diyet lokantası, çocuk, ızgara
Mətbəx:karışık, deniz mahsulleri, Ermeni mutfağı, Asya mutfağı, Ortadoğu mutfağı, Kafkasya mutfağı, Rus mutfağı, İtalyan mutfağı, ev yemekleri, kebap, Avrupa mutfağı, Çin mutfağı, Amerikan mutfağı
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?
Reytinq 4,4
19 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

15 rəy

Susmaya görə
Светлана Антипова
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
3 mart 2025
В обеденный перерыв всегда хожу в это кафе. Очень нравится шашлык, рыба на мангале и особенно вкусные куриные рулеты с начинкой 😋 курица таит во рту, за них отдельное спасибо повару) Есть доставка и приятно удивили цены за такие вкусные блюда.
5
1
Təşkilatın cavabına bax
Александра В.
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 mart 2025
Были в этом заведении с сыном, решили зайти перекусить шаурмы. Мы не местные, а из Санкт-Петербурга. На первый взгляд заведение показалось нормальным, если бы не одно большое НО… в шаурме мне попала кусок прозрачного пластика размера в 1 см. Вопрос: откуда он вообще там взялся?!Сказала об этом продавцу ( хозяину), но как ни странно от него даже не поступили извинения, как будто это так и должно было быть! Я в полном шоке. Хорошо что это не попалось ребенку, так как он мог проглотить этот пластик. Заведение не рекомендую, так как в следующий раз в еде может оказаться кусок тряпки, которой они вытирают грязные столы!!!
3
Ольга
13 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
10 mart 2025
Просто супер.заказали на 8 марта .шашлык и баклажаны .привезли в назначенный час.все горячие .мясо во рту тает.все гости оценили.всем советую попробывать.
1
1
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi