Axtarış
Marşrutlar
Maps · Moskva · Kafe

PizzaBar

Reytinq 4,3
21 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (985) 530-22-99
Telefonu göstər
Moscow, Novomoskovskiy Administrative Okrug, Scherbinka District, Loginova Street, 1к2
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe PizzaBar, Moskva, foto
Kafe PizzaBar, Moskva, foto
Daha 2
İcmal
Foto
12
Rəylər
18
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Moscow, Novomoskovskiy Administrative Okrug, Scherbinka District, Loginova Street, 1к2
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (985) 530-22-99
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Krasovskogo Street
232 m
4
Krasovskogo StreetMolodtsevskaya StreetLoginova StreetOstafyevo AirportOstafyevo
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Parklanma
Tualet
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Idman translyasiyaları
Çay
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır
Ödəniş üsulu:nakit, hızlı ödeme sistemi, online, QR kod, kartla ödeme
Səhmlər:ikram, özel indirim, indirim, promosyon
Mətbəx:Avrupa mutfağı, İtalyan mutfağı
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?
Reytinq 4,3
21 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

18 rəy

Susmaya görə
Полина
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 mart 2025
Шли с огромной надеждой, что найдем в этом месте вкусную пиццу. Но увы…. Заказали пиццу и роллы. Пицца 3 из 5, ощущение будто пицца из магазина пятерочки( раньше была фирма КампоМос), вот тесто прям как там. А роллы просто ужас. Как и писал мужчина ниже, листы нори остались во рту , не жуются. Соус просто отвратный , будто прокис. Про рис и рыбу вообще молчу. И почему-то положили на 2 из 8 ролин обычный плавленный сыр, вместо крем-шапочки, да и сама шапочка не запеклась и давала какую-то жидкость. Мы брала пиццу Барбекю и роллы Запеченная калифорния. Вообщем вся упаковка роллов оказалась в мусорке. В пицце еще что то можно было поклевать. Спасибо , что не траванулись) Не советуем (
1
1
Təşkilatın cavabına bax
Ксения Гончарова
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
28 fevral 2025
Хорошая пицца, нормальные суши. Только объясните мне почему от листьев нори которыми обмотаны суши очень сильно пахнет рыбой, и добавляет в мои ролы с курицей сильный вкус рыбы, и жуется это рыбное нечто очень плохо. Суша уже съедена, а лист жуется во рту. Сомнительное удовольствие. Пожалуйста прислушайтесь и тогда 10/10!!
1
Təşkilatın cavabına bax
Иван
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 iyul 2025
Комбо: СушиШоп+ПиццаБар. Закуски в кляре очень неплохи - второй раз берëм ассорти. Суши и роллы очень достойно - свежие ингредиенты, сочно и аппетитно) Заказывали на вынос - всё в срок, как обещали на кассе - молодцы👍
2
2
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi