Axtarış
Marşrutlar
Maps · Novosibirsk · Restoranlar

Печь и соль

Reytinq 4,2
10 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 00:00
+7 (913) 916-85-85
Telefonu göstər
Novosibirsk, Lenina Street, 85 · Ленина, 85, этаж 1
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Restoran Печь и соль, Novosibirsk, foto
Restoran Печь и соль, Novosibirsk, foto
Daha 14
İcmal
Foto
24
Rəylər
5
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Novosibirsk, Lenina Street, 85Ленина, 85, этаж 1
Marşrut

Əlaqələr

+7 (913) 916-85-85
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 00:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Ploschad Garina-Mikhaylovskogo
580 m
2
Ploschad Garina-MikhaylovskogoKrasniy ProspektGagarinskaya
Колледж имени Н.А. Лунина
255 m
4
Колледж имени Н.А. ЛунинаВокзал Новосибирск-ГлавныйАвтостанция Ж/Д вокзал НовосибирскУлица ЧелюскинцевБурлинская улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Tualet
Kartla ödəniş
Yay verandası
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Çay
Əvvəlcədən yazılma
Qəhvə
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır
Ödəniş üsulu:nakit, kartla ödeme
Xüsusi menyu:çocuk
Mətbəx:Rus mutfağı, Sibirya yemekleri, Avrupa mutfağı
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?
Reytinq 4,2
10 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

5 rəy

Susmaya görə
Kitty 🐶
13 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
22 may
Были несколько раз) Все очень вкусное, также вкусная лепешка с рыбой) Очень красивая посуда и подача, красивая уборная с полотенцами и красивыми раковинами Пока техническое открытие, все отлично) Надеюсь еще появятся завтраки и ланчи) Еще мне очень сильно понравился сугудай Придем еще и ни раз Upd: очень вкусные щи, буду брать его постоянно и вкусный брауни
анна кравченко
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 iyun
Чудесное место, атмосферная, легкая обстановка, сервировка - сочетание вкуса и стиля, приятная летняя веранда. Еда - отменная, очень вкусно Новосибирск встречает своих гостей очень изысканно и приятно - мы остались очень довольны, вернемся обязательно и всем рекомендуем
Сергей
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
27 may
Мы - гости из Москвы, хотели вкусно пообедать. Это место - безошибочный выбор. Вкусно, адекватный ценник, сервис на 5+ (для ценителей из столицы))) Атмосферы придают авторская подача блюд, дизайн заведения и, конечно же, треск дров в русской печи на фоне. Я лично - человек безинициативный в оставлении отзывов, но после посещения заведения, не могу его не порекомендовать туристам и местным жителям. Кайф!
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi