Axtarış
Marşrutlar
Maps · Pyatiqorsk · Ayaqüstü qidalanma

Папаха

Reytinq 4,9
123 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (906) 473-30-01
Telefonu göstər
Pyatigorsk, Admiral'skogo Street, 2
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Ayaqüstü qidalanma Папаха, Pyatiqorsk, foto
Ayaqüstü qidalanma Папаха, Pyatiqorsk, foto
Daha 36
İcmal
Foto
46
Rəylər
77
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Pyatigorsk, Admiral'skogo Street, 2
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (906) 473-30-01
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Микрорайон Бештау
35 m
4
Микрорайон БештауУлица АдмиральскогоУлица Адмиральского, 8Старосмоленское шоссеУлица Восстания
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Orta hesab:300–700 ₽
Qiymətlər:orta
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

12:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Reytinq 4,9
123 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

77 rəy

Susmaya görə
Валентина О.
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 yanvar 2025
Брали курицу на лаваше с овощами,картошку на гриле и бургер ,мы в восторге от вкуса , подаче ,упаковке блюд и цены.Реально вкусно 👍Вежливый персонал ,приятно заходить в такое место .Так держать 👍ребята вам процветания.
4
1
Təşkilatın cavabına bax
А А
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 oktyabr 2025
Недавно открыли для себя это заведение, теперь моя семья там частые гости. Пробовали разные блюда, все вкусно, из свежих продуктов. Обслуживание на уровне, пользуемся доставкой, когда лень выезжать из дома, все привозят в лучшем виде. Рекомендую 💯
1
Təşkilatın cavabına bax
Азат Исламов
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
29 yanvar 2025
Отзыв с двумя составляющими!!!!!!!!!!! Еда вкусная, ОООЧЕНЬ, необычное совмещение продуктов очень вкусно. Цена, в принципе, приемлемая.... Но есть НО... Персонал, Как можно перепутать одно блюдо в заказе с другим и приготовить совсем не то что покупали и заказывали.... Мне лично вообще непонятно это. Как минимум испорченное настроение потому что нельзя кушать блюдо с теми ингредиентами которые они дали, а как максимум мне пришлось есть обе порции 😅 P.S. после звонка и разговора о том что положили не то, хозяин сам лично перезвонил извинился и объяснил ситуацию в связи с большой дневной загруженностью.. Предложил полностью компенсировать либо отправить на такси в другой город комплимент. Очень приятно такое отношение руководителя к гостям! 😊 С таким отношением думаю что всё будет в дальнейшем хорошо... Процветания и хорошей работы!
4
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi