Axtarış
Marşrutlar
Maps · Vladivostok · Kafe

Овсянка

Reytinq 4,9
289 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 08:30
+7 (914) 670-95-29
Telefonu göstər
Vladivostok, Admirala Fokina Street, 4А · этаж 2
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Овсянка, Vladivostok, foto
Daha 173
İcmal
Foto
183
Rəylər
171
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Vladivostok, Admirala Fokina Street, 4Аэтаж 2
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (914) 670-95-29
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 08:30
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Семёновская площадь
390 m
4
Семёновская площадьСерая лошадьПлощадь Борцов РеволюцииТЦ ИзумрудОкеанский проспект
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Tualet
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Yay verandası
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Bir itlə edə bilərsiniz
Hədiyyə sertifikatı
Orta hesab:1200–1500 ₽
Hadisələr:Oyanış, İşgüzar görüş, Ad Günü, Toy, Korporativ, Ziyafət, Ailə yeməyi
Bir fincan kapuçinonun qiyməti:220–350 ₽
Petfriendly:yüksekliği 35 cm'ye kadar olan köpeklere izin veriliyor
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

02:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Reytinq 4,9
289 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

171 rəy

Susmaya görə
Эни Леохарт
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
21 yanvar
Сегодня сделала доставку через Яндекс: 1. Очень быстро приготовили!:) 2. Прооосто невероятный баскский пирог,тает во рту,супер сливочный и ароматный😍 3. Драники с креветкой просто очуметь какие вкусные,свежие овощи(сладенькие черри),много пармезана и наивкуснейшие креветки,отдельный респект повару,идеально приготовил. 3. И очень хорошо всё упаковано. Спасибо огромное. Приехала из Питера сегодня и так прелестно начала день благодаря Вам:) приятно удивили скоростью и качеством.
Bogdan
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 aprel
Официант Алёна просто душка, прекрасное обслуживание. Заведение на 10/10, атмосфера и интерьер воодушевляют на прекрасный день, а кухня просто великолепна ♥️
3
Мария Тиунова
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
28 mart
Были с компанией. Место очень красивое, но сервис неприятный: официанты дали меню и не подходили в течение получаса, их нужно прям подзывать, при этом все мрачные, брали заказ только у одного человека, не уточняя, не хотят ли заказать другие. Цокали и чуть ли глаза не закатывали. Музыка неприятная, однообразный бит уши режет, и громковатая: собеседников не слышно. По еде - слишком маленькие порции, неоправданно дорого. Второй раз точно не пойду
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi