Axtarış
Marşrutlar
Maps · Petrozavodsk · Banklar

Orient Express Bank

Reytinq 1,1
30 qiymətləndirmə
Daha işləmir
8 (800) 100-48-79
Telefonu göstər
Petrozavodsk, Maksima Gorkogo Street, 24
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Bank Orient Express Bank, Petrozavodsk, foto
Bank Orient Express Bank, Petrozavodsk, foto
Daha 1
İcmal
Foto
6
Rəylər
13
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Petrozavodsk, Maksima Gorkogo Street, 24
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

8 (800) 100-48-79
Telefonu göstər
www.vostbank.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Торговый центр Кей
141 m
4
Торговый центр КейДетская художественная школаПлощадь ГагаринаВокзал ПетрозаводскЖелезнодорожный вокзал
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Wi-Fi
Fiziki şəxslərə xidmət
Hüquqi şəxslərə xidmət
Debet kartları
Şöbənin növü:KOBİ girişimciler için, özel şahıslar için
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Sberbank
Reytinq 4,5
Vtb Bank
Reytinq 4,0
Sberbank
Reytinq 4,4
Pochta bank
Reytinq 4,0
RusAg Bank
Reytinq 4,9
Reytinq 1,1
30 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

13 rəy

Susmaya görə
alkidar a.
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
17 avqust 2020
Пришел закрыть вклад. Пока оформлялись бумаги, кассир ушла на обед (!!!) и закрыла кассу. Мне было сказано :"Ждите в очереди", Люди сидели и стояли в этой клетушке в ожидании окончания обеда кассира. Как мне пояснили, её никто не заменяет, она одна уникальная может выдавать и принимать деньги. Понимаю - обед это святое, но где сегодня вы видели, чтобы кассир ушла обедать , а клиенты топтались перед кассой?! При этом банк-то продолжал работать, хотя какие операции можно совершать в банке без кассы? Потерял в итоге 45 минут ( 30 - обед кассира, 15 - стоял в очереди). Отношение сотрудников к клиентам абсолютно наплевательское, граничащее с хамством. Больше туда ни ногой. Никому и никогда не рекомендую.
3
1
A
Anonim rəy
19 dekabr 2020
Удобно, что цент города. Очень тесно там. График сложный, придешь закрыто, могут быть очереди. Но , если никого нет, то все замечательно. Кассир честная, я лишнее по кредиту заплатила, она мне все лишнее вернула. Есть менеджеры очень толковые, быстро распечатывают именно то, что надо. Но и кредиты впаривают, звонят, умоляют взять.
1
Света
12 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
1 dekabr 2020
Ужасное отделение банка, все время очереди, сотрудники хамят, смотрят на тебя так, как будто ты им лично что то должна. Терминал часто не работает.
2
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi