Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kafe

Нур

Reytinq 1,2
120 qiymətləndirmə
Ola bilsin ki, işləmir
Tetyushi, ulitsa Lenina, 82
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Нур, , foto
Kafe Нур, , foto
Daha 1
İcmal
Foto
11
Rəylər
38
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Tetyushi, ulitsa Lenina, 82
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

Ola bilsin ki, işləmir
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Улица Ленина
57 m
4
Улица ЛенинаЦентрРынокАвтовокзал ТетюшиТетюши
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Təşkilat haqqında daha ətraflı
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

22:00Adətən az sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Жемчужина
Kafe
Reytinq 4,2
Абажур
Restoran
Reytinq 4,7
Волжанка
Kafe
Reytinq 4,1
Жасмин
Kafe
Reytinq 4,3
Мандарин
Qəlyan barı
Reytinq 2,7
Reytinq 1,2
120 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

38 rəy

Susmaya görə
Татьяна
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
4 may
Один большой плюс - кафе работало в праздничный день ( 2 мая 2026). Приехали издалека, проголодались и не нашли в огороде ни одного работающего кафе кроме этого. Кафе типа забегаловки, перекусить на ходу. Хотели съесть что то из первых блюд и горячее второе. Меню было небольшое, многих позиций не было. Блюдо подогревают в микроволновке, не догрели, бело невкусно. Клеëнки чистые, туалет работал, хотя надпись гласила об обратном. В ассортименте была выпечка, кстати понравились лепëшки, брали к лагману. Вообщем, спасибо, что не дали умереть от голода. Мы так поняли, что в Сенгилее большая и проблема с общепитом.
Проверка Связи
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 iyul 2024
Персонал два человека потом пришёл третий. Продавщица у кассы пыталась сомной познакомиться, атмосфера будто в фильме ужасов. Заказ сделали быстро, примерно за 5 минут (видемо я ей понравился) . Заказал обычную шаверму, в ней оказались маленькие кости и хрящи. Сок был с чёрными частичками, на дне оказалось муха. По цене дёшево, шаверма обошлась 180 рублей + сок 45 рублей за стаканчик. На картах ресторан временно не работает. Никому не советую идти сюда.
15
ДИМА БАСОВ
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
27 may 2025
Цены очень сильно поднялись, а еда по качеству не изменилась, и не совсем вкусная, персонал не хороший
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi