Axtarış
Marşrutlar
Maps · Həştərxan · Kafe

На углях

Reytinq 4,2
1341 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 17:00
+7 (8512) 42-54-25
Telefonu göstər
Astrakhan, Savushkina Street, 6к1
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe На углях, Həştərxan, foto
Daha 47
İcmal
Menyu
Foto
57
Rəylər
493
Xüsusiyyətlər

Menyu

22 iyun tarixində yenilənib
Классический салат Цезарь с тигровыми креветками
500 ₽250 g
Сельдь с отварным картофелем
380 ₽365 g
Люля-кебаб из баранины
250 ₽100 g
Люля-кебаб из курицы
200 ₽100 g
Шашлык из cвинoй мякоти
240 ₽100 g
Шашлык из баранины
300 ₽100 g
Шашлык из ребер баранины
320 ₽100 g
Шаурма из курицы
250 ₽350 g
Шаурма из свинины
260 ₽350 g
Картофель фри
150 ₽150 g
Bütün menyuya bax
Bütün menyuya bax

Ünvan

Astrakhan, Savushkina Street, 6к1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (8512) 42-54-25
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 17:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

АГТУ
23 m
2
АГТУШкола имени ПушкинаБульвар Победы
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Əvvəlcədən onlayn sifariş
Qiymətlər:orta
Orta hesab:200–1000 ₽
Çatdırılmanın növləri:Yandex Eats, Delivery-club
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

13:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Kukhnya s akcentom
Reytinq 4,7
Evraziya
Reytinq 4,3
Mybox
Reytinq 4,3
Shashlik bar Mess
Reytinq 5,0
Shashlyk bar BarDak
Reytinq 5,0
Reytinq 4,2
1341 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

493 rəy

Susmaya görə
Эл Мира
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
28 mart
Отмечали сестре 55 лет, кухня скажу кухня на 4, были в этом заведении в троём, больше там ни кого не было, музыка отстой, попросили включить песню по желанию,запросили 1000 рублей, просто жесть, они посмотрели что нас всего в завершении трое и видимо не стали заморачиваться с дискотекой. За то браслетик одели бумажный не понятно для чего. Были там в четверг, пустота и печаль в этом заведении. Больше не пойду туда и другим не посоветую.
3
Светлана Гудомарова
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
8 fevral
Само кафе отличное причем стремятся ребята к люксу , но именно нам в тот попался контингент который там присутствовал по типу быдла с 90-х. А само кафе хорошее , чисто, вкусно, атмосферно . После 20:00вход платный с подруги взяли 500р , но у них везде эта информация есть
1
Ураз Нугианов
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 mart
Добрый день! На 8 марта забронировали стол на 18.00 в итоге после 20.00 запросили оплату за каждого человека по 500 рублей, хотя ранее при бронировании и входе никто об этом не уведомил. Обслуживание долгое, в общем сложился один неватив. Цена не соответствует качеству.
4
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi