Axtarış
Marşrutlar
Maps · Yekaterinburq · Avtoyuma məntəqələri

Moy Sam

Reytinq 4,8
581 qiymətləndirmə
Mükafatlar:
Yaxşı yer 2026
Daha işləmir
+7 (343) 302-99-60
Telefonu göstər
Yekaterinburg, Bazoviy Lane, 22
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Avtoyuma Moy Sam, Yekaterinburq, foto
Daha 47
İcmal
Foto
57
Rəylər
259
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Yekaterinburg, Bazoviy Lane, 22
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (343) 302-99-60
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Botanicheskaya
2.85 km
2
BotanicheskayaChkalovskayaGeologicheskaya
Бизнес-парк Деловой квартал
890 m
4
Бизнес-парк Деловой кварталПереулок АктивистовБазовый переулокЦПКиОУлица Анны Бычковой
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Kartla ödəniş
Avtoyuma özünəxidmət
Hədiyyə sertifikatı
Qoruyucu mumun çəkilməsi
Rezinin qaraldılması
Yuma:temassız, self servis
Kuzovun yuyulmasının qiyməti:50–400 ₽
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır
Ödəniş üsulu:indirimli ödeme, nakit, kartla ödeme
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

09:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Mr. Cap
Reytinq 5,0
Bkf
Reytinq 4,2
Vinylwrap66
Reytinq 4,7
AutoAudioCenter
Reytinq 4,7
Mr. Cap
Reytinq 5,0
Mükafatlar
Yaxşı yer 2026
Yandex Maps istifadəçilərinin sevimli yerləri üçün mükafat
Reytinq 4,8
581 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

259 rəy

Susmaya görə
Михаил
25 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 yanvar 2025
Был на данной автомойке всего пару раз, по той причине что там часто очереди и приходится стоять ждать своей очереди долго, в связи с тем что в тёплом боксе намывать своего железного 🐎 одно удовольствие и делать это поактивнее мало кто собирается 😁. В общем и целом данная автомойка сделана хорошо, бокс комфортный, ворота закрываются, есть пылесос, есть воздуходувка) В сезон и в хорошую погоду, когда на дорогах не грязно и мокро туда сложно попасть, большое время ожидания... Поэтому езжу на другие автомойки где нет такой проблемы.
Təşkilatın cavabına bax
Данил
9 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 mart
Хотел бы поделится своим опытом использования данной автомойки. На днях я заезжал чтобы всполоснуть свой автомобиль, но был огарчен сервисом и обслуживанием данной автомойки, деньги за использования воды словно уплывали со счета, мне не хватало и 100 руб. чтобы просто всполоснуть кузов, а пылесос на парковке был забит и не всасывал всю грязь салона
Təşkilatın cavabına bax
Галина Кобзева
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
12 yanvar 2025
Мойка средняя, химия не плохая, напор то же, но денежка очень быстро заканчивается. Огромные плюсы, для зимы, тепло и можно помыть теплой водой. Но, работают только 2 бокса. Если есть хоть не большая очередь, в ней ты и зазимуешь! Расположение не самое удобное, разворот со стороны Ботаники запрещен, нужно топать до Сибирского тракта по кругу собрать все светофоры! Актуальна для тех, кто живёт рядом или проезжает мимо!
3
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi