Axtarış
Marşrutlar
Maps · Çita · Yeməklərin çatdırılması · Minutka

Minutka

Reytinq 4,6
1184 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 22:00
+7 (914) 806-67-89
Telefonu göstər
Chita, Babushkina Street, 157 · этаж 1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Yeməklərin və naharların çatdırılması Minutka, Çita, foto
Yeməklərin və naharların çatdırılması Minutka, Çita, foto
Daha 22
İcmal
Menyu
Foto
32
Rəylər
489
Xüsusiyyətlər

Menyu

Çoxdan yenilənməyib
Гобаожоу
595 ₽
Тушеные баклажаны с мясом и овощами в кисло-сладком соусе
565 ₽
Свиные ребрышки в соусе
565 ₽
Bütün menyuya bax

Ünvan

Chita, Babushkina Street, 157этаж 1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (914) 806-67-89
Telefonu göstər
кафеминутка.рф

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 22:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Центральный рынок
175 m
4
Центральный рынокЗабГУМагазин СувенирыКастринская улицаМагазин Звезда
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Ödənişsiz çatdırılma
Menyu:Çin yemekleri
Mətbəx:Çin mutfağı
Ödəniş üsulu:nakit
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

15:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Chili Chita
Reytinq 4,5
YobiDoyobi
Reytinq 4,2
Mir Sushi
Reytinq 3,8
SushiSeven
Reytinq 4,3
Reytinq 4,6
1184 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

489 rəy

Susmaya görə
Сергей Суходолин
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
23 fevral
Делали заказ на доставку. Это праздник вкуса какой-то ! Приготовлено очень вкусно, все свежее. Курьер доставил заказ вовремя. Спасибо!
Блог: Место на Земле ✈️🌍
15 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 iyun 2025
Филиал находится со стороны дороги. Но на карте пока нету отметки. В ресторане достаточно просторно очередей нет, заказал свинину веревками порция большая стоила около 550 рублей. Подача также быстрая. Из минусов липкий стол и принесли чай - из кружки просто лилось, это конечно хорошо, но не когда стол мокрый. Вероятно обслуживание могло быть немного лучше по этому 4
1
ИгорКо
20 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 fevral
Ранее я уже писал про это кафе с оценкой три звезды, после вчерашнего посещения обновлённого и увеличенного здания моё мнение не изменилось. Заказ посетители оформляют сами у стойки после ознакомления с меню, т.е. сросить о чем либо возможности нет. Далее его оплачивают сразу и ждут. Также не очень нравится то, что стол нужно сервировать также самостоятельно, ложки, вилки и ножи доступны, а вот за тарелками снова идти на кассу. Тарелки с едой какие то хмурые девчонки разносят кидая на стол, это очень не уважительно к тем, кто платит денежки. Так что при расширении зоны обслуживания сервис до сих пор хромает. Всем приятного аппетита.
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi