Axtarış
Marşrutlar
Maps · Minsk vilayəti · Ərzaq mağazaları

Mayak

Reytinq 4,9
388 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 22:00
+375 29 144-70-00
Telefonu göstər
Minski District, Navadvorski Rural Council, 126 · floor 1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Ərzaq mağazası Mayak, Minsk vilayəti, foto
Ərzaq mağazası Mayak, Minsk vilayəti, foto
Daha 11
İcmal
Foto
21
Rəylər
107
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Minski District, Navadvorski Rural Council, 126floor 1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+375 29 144-70-00
Telefonu göstər
mayak-bel.by
1

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 22:00
Qrafik
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Magiliowskaja
1.93 km
1
MagiliowskajaAwtazavodskaja
Eliektradepo Magiliowskaje
620 m
4
Eliektradepo MagiliowskajeKalcavaja darogaBajkalskajaVialikaje SciklievaMagnitnaja
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Kartla ödəniş
Parklanma
Avtomatik qapı
Əlilliyi olan insanlar üçün parklanma yeri
Hədiyyə sertifikatı
Özünə xidmət kassaları
Velosipedlər üçün parklanma yeri
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Pandus
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

18:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Reytinq 4,9
388 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

107 rəy

Susmaya görə
И
Иван п.
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 may
Сегодня был шокирован. Заехали в магазин купить продукты, выбор хороший. взяли все что нужно. в том числе половинку курочки гриль. в упаковке, как положено и запах вроде приятный. Время 14 часов 30 минут. кассовый чек на кассе 34 №20734. привезли домой. вскрыли упаковку, перевернул. а там зеленая плесень и запах неприятный. Жареная курица сверху, а внутри гнилая. Думали отметить праздник. Да вопрос неужели персонал укладывая половину курицы не видел этого??? Как то уважение к магазину очень сильно падает. Иван 8-029-7782041
1
Təşkilatın cavabına bax
Оленька🫶
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
11 iyun
Посещение магазина оставило исключительно негативные впечатления. Пришли около девяти вечера. В торговом зале бардак: проходы в зоне холодильников намертво заблокированы неразобранным товаром. Подобраться к продуктам — целый квест. На весь магазин работают только две кассы, из-за чего скопились очереди по 10–15 человек в каждую. Проводить время в таких очередях после рабочего дня нет никакого желания. Прошу руководство навести порядок с выкладкой товара и работой персонала на кассах.
Təşkilatın cavabına bax
Инна Мяделко
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 dekabr 2025
Магазин не плохой. Хороший выбор продуктов. Много касс самообслуживания. Но в магазине есть услуга по изготовлению пиццы. Пицца вкусная. Но организация хромает. Работает одна девушка которую в этом отделе не сыщешь и не кто иногда не может подсказать через сколько она придет и где она вообще. Сама сталкиваюсь с этим на постоянной основе. В чем проблема поставить табличку что перерыв или не работаю. Так как стоять и ждать там по 10-15 минут повара что бы выяснить информацию готовит она или нет, не очень приятно.
2
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi