Axtarış
Marşrutlar
Maps · Krasnoqorsk · Ərzaq mağazaları

Krasnoe&Beloe

Reytinq 4,2
84 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 22:05
+7 (922) 703-30-00
Telefonu göstər
Krasnogorsk, Shkolnaya Street, 9
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Ərzaq mağazası Krasnoe&Beloe, Krasnoqorsk, foto
Ərzaq mağazası Krasnoe&Beloe, Krasnoqorsk, foto
Daha 2
İcmal
Foto
8
Rəylər
30
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Krasnogorsk, Shkolnaya Street, 9
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (922) 703-30-00
Telefonu göstər
krasnoeibeloe.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 22:05
Qrafik
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Mitino
4.2 km
2
MitinoVolokolamskayaMyakinino
Медучилище
290 m
4
МедучилищеКолледжГосархивСтадион ЗоркийДРСУ-4
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

19:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Reytinq 4,2
84 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

30 rəy

Susmaya görə
Alexander Vistgof
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
11 oktyabr 2024
Хамоватый, очень занятой Персонал, напомнил "ненавязчивый сервис" СССР. Ни здравствуйте, ни спасибо. При этом все перекрикивались друг с другом на языке одной из соседних среднеазиатских республик. очень неприятное впечатление. Жалко, что владельцы франшизы к&б не объясняют арендаторам-мигрантам, что разговаривать в торговом зале на языке, который не понимают клиенты, некорректно. ассортимент хороший, как и везде в к&б Надеюсь, этот пост поможет улучшить сервис вашего магазина
7
Инна Короткова
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 iyul 2023
Открылся магазин не давно, ранее ни когда не была там. В принципе бюджетный магазин. Есть снеки, чипсы, вода, какие-то продукты, молочка, шоколад, консервы и т. д. Персонал вежливый, чисто приятно находиться в магазине.
2
1
Екатерина Корнева
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
2 oktyabr 2024
Всегда хожу в красное белое. До этого все сотрудники были на позитиве , и приветливыми. Всегда общались. Сегодня пришла магазин.. Взяла пару бутылок в пластике, не стекло. Поставила на морозильник. ( от бутылок совершенно ничего не будет. До этого дня никто слова не говорил.. А тут кассир сделал замечание. Жалко что бывший персонал ушли. Было все супер.
3
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi