Axtarış
Marşrutlar

KFC

İcmal
Foto
6
Rəylər
16
Filiallar
Xüsusiyyətlər
Reytinq 4,8
68 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

16 rəy

Susmaya görə
Улугбек Низомиддинов
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
25 noyabr 2025
Пришли с супругой покушать на дорожку. Время когда мы зашли было 23:30 заведение работает до 00:00. Подошли к кассе чтоб сделать заказ нам сказали ассортимент маленький, нужно выбрать из того что имеется так как они уже собрались и заведение уже скоро закроется,а до закрытие заведение было еще целых 30 минут. Мы хотели заказать Баскет дуэт на двоих но нам сказали что некоторые позиций в составе блюдо отсутствует, а готовить их долго и у них остался 1 ножка в наличии которого они приготовили 30 минут назад. Спросили тогда можно заказать Сандерс баскет по меньше, сказали чтоб нам придется ждать долго, но суть в том что просто персонал не хотел принимать заказ. Мы расстроились и ушли.
1
Shukhrat Abdulmanov
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
21 fevral
Все отлично. Атмосфера приятная. Время ожидания заказа - все быстро. Интерьер киэфсишный. Все вкусно.
Fazliddin A.
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 fevral
Bu restoran haqiqatan ham a’lo darajada! Taomlar juda mazali, hammasi yangi va sifatli mahsulotlardan tayyorlanganligi bilinib turadi. Xizmat ko‘rsatish ham juda tez va xodimlar nihoyatda xushmuomala. Muhiti esa juda yoqimli, bemalol dam olib, mazali ovqatlanish uchun zo‘r joy. Albatta yana kelaman va hammaga tavsiya qilaman!
A
Arzibek Darmenbaev
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 mart
Место положения неправильно в карте! водитель меня по локацию оставил но KFC оказался не здесь!
1
J13 M.D.
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
6 aprel
Xizmatlari , taomlari juuda zo`r! Bitta kichkinagina anglashilmovchilik bo`lgandi, a`lo darajada hal qilib berishdi. Menejer Jahongirga alohida rahmat!
Эльнозабону Казакбаева
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
1 mart
Очень Очень вкусно 😋
Sha Z
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 yanvar
Great place to have in Jizzax. Just need to serve food a little hotter. 👍🏼
Ш
Шамсиддин Мухаммедов
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
8 fevral
Вкусный фастфуд
Bobir Ravshankulov
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 may
Joylariga sharoitlariga ishchilarning muomalasiga gap yo’q lekin kartoshka free si sho’r ekan bu bitta mandamas qoganlarniki ham sho’r edi yana tanlagan tovuq go’shti lavashimiz ham rasmdagidek emas rasmga qaraganda ancha kichik masalliqlari ham kam ketchub moyenzlari juda kam qo’shilgan edi uni yeb mazza qilmadik
Ширин Игамова
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
6 iyun
вкусно
S
Shohruhbek Ubaydullayev
9 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 aprel
Bu lokatsiya xato. Korzinkadan o'tgandan keyin Safiyani yonida. Aloqabankni ro'parasi. Sifati doimgidek.
Rano Isomiddinova
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
17 iyun
Атмосфера хорошее
М
Миразим М.
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 mart
Адрес не верный не езжайте
Гузал Дадаева
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 may
Все отлично👍
Феруза Косимова
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 dekabr 2025
KFC bizaga judayam yoqti mazzasi zurrrr
Niyatilla Urinboev
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
22 dekabr 2025
Juda odam kup
  1. 1
  2. 2