Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Kafe

Kebab

Reytinq 3,8
280 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (812) 997-77-45
Telefonu göstər
Saint Petersburg, Veteranov Avenue, 183 · этаж 1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe Kebab, Sankt‑Peterburq, foto
Kafe Kebab, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 16
İcmal
Foto
26
Rəylər
120
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Saint Petersburg, Veteranov Avenue, 183этаж 1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (812) 997-77-45
Telefonu göstər
cafekebab.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Проспект Ветеранов, 183
135 m
4
Проспект Ветеранов, 183Улица Генерала КравченкоПроспект Ветеранов / Проспект БудённогоСергиево (Володарская)Платформа Сергиево
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Alıb aparmaq üçün qəhvə
24 saatlıq iş
Biznes-lanç
Özün götür
Ödəniş üsulu:nakit, kartla ödeme
Xüsusi menyu:çevirme
Mətbəx:Rus mutfağı, Özbek mutfağı
Əlil arabası ilə hərəkət etməyin mümkünlüyü:erişim yok
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

14:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Rostics
Reytinq 4,3
Shawerma Just Vasya
Reytinq 4,4
Rostics
Reytinq 3,8
Lezzetli shawarma
Reytinq 4,3
Shawerma Just Vasya
Reytinq 4,8
Reytinq 3,8
280 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

120 rəy

Susmaya görə
Лера Тарасова
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 iyun 2025
Очень часто ходила в данное заведение и любила там шаурму. Шаурма и вправду вкусная , но сегодня случился казус. Когда я откусила шаурму я увидела там волос ! Мужской и жесткий, как с бороды. Оказывается шаурмист готовит еду без головного убора и не закрывал ничем свою бороду. Когда ему сказали что это ваш волос бороды , он сказал , это не мой волос и ушел в комнату для персонала. Даже не принес извинений. Просто ушел. Потом пришел и сказал , что я сделаю вам новую. Спасибо , а зачем мне новая , чтобы снова получить волос ? Будьте внимательнее когда будут вам готовить шаурму. Посмотрите на шаурмиста, скорее всего он снова будет работать без головного убора. В общепите его нужно надевать обязательно, тем более вы готовите еду а не фанеру варите на заводе.
1
Александра Г.
9 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 may 2025
Понравился соус, не слишком чесночный. Овощей тоже достаточно. Мясо суховатое и шаверма в пите очень маленькая, зато стоимость хорошая - 180 р. Сам лаваш довольно жирный, все рассыпается, есть неудобно Поэтому 3/5
1
Leelsonn
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
11 mart 2025
Посетил данное заведение сегодня вечером. В заведении было несколько сотрудников, кажется они проверяли наличие напитков в холодильнике. Увидел самого шавермейстера сказал ему: «Добрый вечер! К кому могу обратиться?» Он ни поздороваться ни переспросить не смог выдавив что-то тихое и невнятное Я снова спросил, но более громко, он говорит мол заказывайте -Можно пожалуйста шаверму -Мяса нет, новое ждать час -но на вертеле 3-4 килограмма -это мясо уже заказали Хотя на все заведение 1 курьер и ни одной живой души.
1
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi