Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Kafe · Kebab

Kebab

Reytinq 4,2
357 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (812) 997-77-45
Telefonu göstər
Saint Petersburg, Kondratyevskiy Avenue, 49 · этаж 1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe Kebab, Sankt‑Peterburq, foto
Kafe Kebab, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 30
İcmal
Foto
40
Rəylər
198
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Saint Petersburg, Kondratyevskiy Avenue, 49этаж 1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (812) 997-77-45
Telefonu göstər
cafekebab.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Vyborgskaya
2.61 km
2
VyborgskayaPloschad LeninaLesnaya
Площадь Калинина
91 m
4
Площадь КалининаПроспект МеталлистовЧичуринский переулокУлица ЖуковаКондратьевский проспект
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

23:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

InDuke
Reytinq 4,7
Dodo Pizza
Reytinq 4,4
Kumkuma
Reytinq 4,4
Веранда
Reytinq 4,4
Asia
Reytinq 4,9
Reytinq 4,2
357 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

198 rəy

Susmaya görə
Fox Hakkinen
25 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 iyul 2024
Сегодня посещал данную кафешку, на мой взгляд в помещении - чистенько, уютненько, персонал отзывчивый, опрятный и вежливый. Меню широкое одной только шавермы несколько видов, от пикантной мексиканской до классической. Мой выбор пал на люля кебаб в лаваше, надо отметить, что в этой точке это новинка и она очень вкусная. Цены приемлемые и заказы готовят без промедления. Заказы можно брать на вынос, а так же разместиться в помещении. Рекомендую к посещению.
1
3
Катя Макарова
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 may 2025
Шаверма была в этом заведении очень вкусная, но есть минус это туалет. Когда заходила в него стояла такая вонь аж нос закладывало,кто то сходил в туалет и просто не смыл за собой, также на стульчаке были капли мочи которые конечно никто не убирает.
1
Полина
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
1 fevral 2025
Приходила за шавермой на днях, выгнали из-за того, что была с собакой. Быть не дог-Френдли заведением в 2025 это кошмар (собака до 35см, на поводке и в наморднике). И это заказ навынос, а не в зале :) Несколько раз уже был опыт с этим заведением и каждый раз негативный. То сотрудники нахамят, то в мясе хрящи, то ещё что-то. Выбираю это заведение, т.к самое близкое к дому, но больше сюда ни ногой.
2
2
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi