Axtarış
Marşrutlar
Maps · Geyim mağazaları

Kari Беларусь

Reytinq 4,3
322 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 22:00
8 (801) 100-69-69
Telefonu göstər
Magiliow, vulica Astrowskaga, 5 · floor 0
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Geyim mağazası Kari Беларусь, , foto
Daha 29
İcmal
Foto
39
Rəylər
84
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Magiliow, vulica Astrowskaga, 5floor 0
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

8 (801) 100-69-69
Telefonu göstər
by.kari.com
1

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 22:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Planieta Green
139 m
4
Planieta GreenBulvar NiepakornyhVulica AstrowskagaGandliovy centr PierakrostakRestaran Jasien
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Geyimin növləri:çocuk giyimi
Ayaqqabı növləri:ortopedik ayakkabı, çocuk ayakkabıları
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

15:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Marko
Reytinq 4,5
Shagovita
Reytinq 4,6
Marko
Reytinq 4,4
Ortos
Reytinq 5,0
Reytinq 4,3
322 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

84 rəy

Susmaya görə
Алина Гончарова
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 may
Хороший магазин, разнообразие присутствует, обувь в большом ассортименте, есть акции и скидки, Понравилось то что хороший срок действия гарантии на обувь. Есть много ювелирных украшений по выгодным ценам. Еще есть детские игрушки, товары для дома, одежда, рюкзаки и сумки. Покупали там кроссовки, носились год и хорошо сохранились
1
Алексейчик Мария
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
4 mart 2025
Заказала в приложении крестик, приехали 04.03 к открытию. Продавщицы наглые, по номеру заказа сказали "ничего не знают". Это что за сервис такой? Потом по номеру телефона стали смотреть. Ответили, что мой крестик кто-то заказал раньше. Только как такое может быть, его бы не было в каталоге! Разберитесь тогда с работой приложения, если это правда. Ужасное отношение, разочарована. А продавщицам нужно быть адекватнее и вежливее!
1
Лариса Воропаева
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
22 may
Магазин хороший, много качественных предметов. Но минус, сотрудники не уважительные, лезут в личную жизнь, грубые и пристают все время! Не можешь посмотреть на предмет, протестировать косметику и т.д. Тебя гонят из магазина или пристают с вопросами «Серьезно? Не маленькие? Вон отсюда!» с подругой гуляю и просто смотрю вещи, чтобы купить в будущем, какая разница вообще сотрудникам, что я в свои 11 лет смотрю косметику, крайне не уважительные сотрудники.
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi