Axtarış
Marşrutlar
Maps · Mədəniyyət evləri

Кама

Reytinq 4,7
338 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 01:00
+7 (34241) 4-75-95
Telefonu göstər
Chaykovskiy, Karla Marksa Street, 37А
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Mədəniyyət evi Кама, , foto
Mədəniyyət evi Кама, , foto
Daha 1
İcmal
Foto
7
Rəylər
60
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Chaykovskiy, Karla Marksa Street, 37А
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (34241) 4-75-95
Telefonu göstər
happykama.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 01:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Сквер А.С. Пушкина
252 m
4
Сквер А.С. ПушкинаПлощадь Карла МарксаВокзалАллея ПервостроителейChaykovskiy Bus Terminal
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

12:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Дворец культуры
Reytinq 4,9
Reytinq 4,7
338 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

60 rəy

Susmaya görə
Анна
13 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 fevral 2020
Киноцентр небольшой, не все в нем нравится, но я помню то время, когда в городе не было НИКАКОГО кинотеатра и то было грустное время. Поэтому рада, что есть "Кама". Из минусов: показывают далеко не все новинки, но это и понятно - не выгодно, да и не все правооблалатели согласны на те условия, что есть в "Каме". Второй минус - очки в 1 зале. Они старые, в царапинах. В них плохо видно картинку. В малом зале технология другая, очки на порядок лучше. Поэтому всегда радуюсь, когда сеанс 3D попадает на второй зал. Остальное все приемлемо, ходим в кино часто 👍
4
Ми-ми-ми
17 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
4 iyun 2021
Креативно работают в экшен индустрии. Стараются на всю катушку. Молодцы. Как бы в некоторых фильмах звук адекватный сделать? Громкость все мозги выносит, выходишь из зала опустошенных, а фильм был по сюжету хороший. Но гипер громкий звук в фильме уничтожает прекрасное впечатление от такого прекрасного кинотеатра.
3
андрей дерюшев
18 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 mart 2023
Качество фильма отличное звук все здорово! Купили в кафе попкорн, вкус отвратительный оч много не взорванных семян да и ценник кусается в общем не очень. Больше там не покупаю.
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi