Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kafe

Kafe U Rybaka

Reytinq 4,4
260 qiymətləndirmə
İş qrafiki qeyd edilməyib
+996 550 31 41 11
Telefonu göstər
Ysyk-Kol District, Cholpon-Ata
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Kafe U Rybaka, , foto
Kafe Kafe U Rybaka, , foto
Daha 29
İcmal
Foto
39
Rəylər
126
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Ysyk-Kol District, Cholpon-Ata
Marşrut

Əlaqələr

+996 550 31 41 11
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Чолпон-Ата
1,51 км
Чолпон-Ата
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Təşkilat haqqında daha ətraflı
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

08:00Adətən az sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Eden
Karaoke klubu
Reytinq 4,9
Favorit
Kafe
Reytinq 2,6
Солнечный рай
Kafe
Reytinq 4,4
Baraşek
Restoran
Reytinq 4,6
Kafe
Kafe
Reytinq 4,3
Mirsultan
Kafe
Reytinq 4,9
У дяди Лехи
Kafe
Reytinq 5,0
Admiral Mustafa
Kafe
Reytinq 4,1
У Фатимы
Kafe
Reytinq 2,9
Престиж
Kafe
Reytinq 3,8
Reytinq 4,4
260 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

126 rəy

Susmaya görə
Дарья К.
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
21 iyun
Сегодня были в этом кафе, атмосфера приятная, есть живая музыка. На этом плюсы заканчиваются, мы заказали блюда (макароны с сыром, вареники с картошкой и курица по-китайски). Официантка сказала нам ожидать 15 минут, прождали больше этого времени, и вскоре она снова подходит и говорит, что нам придется ждать столько же. Я понимаю, с курицей можно повозиться, НО С МАКАРОНАМИ И ВАРЕНИКАМИ таскаться 30 минут возмутительно 🤦‍♀️. Макароны были супердешевыми (по первому укусу всё было ясно), такая же история с сыром, и на тарелке осталась куча воды. Вареники из нашего заказа были еще более-менее. Курица была жирная, продукты плавали в масле. Больше сюда ни за что не пойдем, и вам тоже не советую! 🙎‍♀️
Ольга Аникина
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 may 2025
Приехали сами с Кавказа , понятно что привыкли к вкусной разнообразной кухне , смело рекомендую у рыбака ! Вкусно абсолютно всё ! Официант мальчик выше всех похвал ! Несмотря на то , что сказали подача в среднем 15-30 минут , в течении 15 минут блюда подали . Лагман, Манты - оооч вкусно . И немаловажно -Очень чисто . Цены умеренные
Мария Громова
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
3 avqust 2025
Из всех мест города пока лучшее заведение, манты супер, стейк из форели тоже ( ели в шашлык бар , дороже и намного хуже) салат с баклажанами сойдет ( за 300сом сойдет) Думаем вернуться за мантами Цены приемлемые и интерьер милый ( сидели внутри заведения)
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi