Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Gözəllik salonları

Kabinet

350 rəy
Təşkilat köçüb
+7 (981) 911-90-29
Telefonu göstər
Shushary Settlement, territoriya Slavyanka, Rostovskaya Street, 14-16
Yeni ünvan: Shushary Settlement, territoriya Slavyanka, Rostovskaya Street, 13-15
Keç
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Gözəllik salonu Kabinet, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 39
İcmal
Xəbərlər
3
Foto
49
Rəylər
350
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Təşkilat bu ünvana köçüb:
Shushary Settlement, territoriya Slavyanka, Rostovskaya Street, 13-15

Əlaqələr

+7 (981) 911-90-29
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Ростовская улица, 16
158 m
2
Ростовская улица, 16Полоцкая улица, 16Полоцкая улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Kartla ödəniş
Parklanma
Wi-Fi
Pedikür
Əvvəlcədən yazılma
Onlayn yazılma
Qadın saç kəsiminin qiyməti:800–1200 ₽
Kişi saç kəsiminin qiyməti:300–750 ₽
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır
Bərbər xidmətləri:boyama, tonlama, renklendirme, bukleler/kıvırcıklar, röfle, saç modeli, kısaltma, saç bakım prosedürleri, renk açma , kök saç həcmi, rəngli iplər, mürəkkəb Boyama, biyo perma, saç iyileştirme, röfle, perma
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

10:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Bu yeri qiymətləndirin

350 rəy

Susmaya görə
Ирина Петракова
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
12 yanvar
Потрясающий салон! Осталась в полном восторге 🥰 Очень уютная атмосфера, чисто и красиво, сразу чувствуешь заботу о клиентах. Мастера — настоящие профессионалы: всё подробно объяснили, учли мои пожелания и сделали результат даже лучше, чем я ожидала. Отдельно хочу отметить вежливый и доброжелательный персонал — было очень приятно находиться здесь. Обязательно приду ещё и с удовольствием буду рекомендовать салон подругам 💖
1
1
Təşkilatın cavabına bax
Светлана Денисенко
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
22 yanvar
Мастер Евгений профессионал в своём деле. Чётко может дать совет: как подстричься и по окрашиванию волос подсказать. Всегда поддержит разговор в приятной беседе. А какой вкусный кофе, особенно после трудового дня, приятно выпить чашечку. Посещаю салон "Кабинет" уже 6 лет. Очень всё нравится. Всем подругам и коллегам всегда рекомендую своего любимого мастера Евгения.
1
1
Təşkilatın cavabına bax
Валентина Парамузова
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
25 aprel
У меня седина на пол головы. Объясняла другим мастерам что нужно сделать так чтобы я не каждый месяц ходила на окрашивание. Но меня не понимали. Порекомендовали Евгения . Очень переживала, но пошла. И знаете он волшебник. Он с первого раза меня понял. И уже года два только к нему хожу. Даже если приходится ждать записи, но пойду только к нему . Со своей сединой я хожу в салон раз в три- четыре месяца. Волосы отрастают , но седина не так заметно. Однозначно рекомендую студия красоты просто супер!
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi