Axtarış
Marşrutlar
Maps · Krasnodar diyarı · Gecə klubları · Jose

Jose

Reytinq 3,4
25 qiymətləndirmə
Daha işləmir
selo Vityazevo, Chernomorskaya ulitsa, 173
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Gecə klubu Jose, Krasnodar diyarı, foto
Gecə klubu Jose, Krasnodar diyarı, foto
Daha 1
İcmal
Foto
5
Rəylər
17
Xüsusiyyətlər

Ünvan

selo Vityazevo, Chernomorskaya ulitsa, 173
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Паралия
187 m
2
ПаралияАптекаВитязево – Бульвар Шардоне
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yay verandası
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Qiymətlər:orta üstü
Mətbəx:Avrupa mutfağı, İtalyan mutfağı, Kafkasya mutfağı, Japon mutfağı
Orta hesab:1000–1000 ₽
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Russkie Bliny
Reytinq 5,0
Repin
Reytinq 5,0
Mangal
Reytinq 5,0
Sytyi Grek
Reytinq 5,0
Sushi Pizza
Reytinq 5,0
Reytinq 3,4
25 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

17 rəy

Susmaya görə
Сергей Зражевский
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
30 iyun 2019
Мы с женой посетили это заведение в последний вечер 2-х недельного отдыха. Обещали вкусно накормить. Посетителей было не очень много. Заказали салат, горячее и десерт с чаем. Все одинаково. Чай принесли первым, мотивируя это тем, что напитки приносят первыми. Я думаю перепутали с алкогольными. Мы спросили, а десерт мы с чем будем пить. Официант ответил что пейте чай, а потом дольет кипяток в эту же заварку, он бесплатный. Салат понравился, мы расслабились в предвкушении горячего. Но видимо рано радовались. Ждали долго. Принесли одну порцию горячего. Вторую порцию не дождались совсем. Официант после вопроса: "Где?" сообщила, что ещё готовят. Сделали отмену на вторую порцию горячего. Попросили принести десерт - чизкейк. Принесли недоразмороженный. Доесть не смогли. В итоге по счету за испорченный ужин и настроение заплатили 2500 рублей. Кухня этого заведения отработала отвратительно. Жаль потраченных времени и денег.
5
Виктория Л.
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
21 avqust 2019
Отвратительное заведение. Еда вкус столовка, при цене 300-600 рублей за блюдо. Очень агрессивный персонал - повышают голос на гостей, устраивают истерики и хамят. Не советую - однозначно!!
1
Дима М.
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 avqust 2018
Очень не оправданно большие цены на еду. А если оценять по вкусу то это как забегаловка с отвратительным качеством. Даже бутылка пива при цене 50 р там будет стоить 300 р не понятно от куда цены берут если только с луны.
1
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi