Axtarış
Marşrutlar
Maps · Krasnoyarsk diyarı · Kafe

Ибрюль

Reytinq 4,2
242 qiymətləndirmə
İş qrafiki qeyd edilməyib
Krasnoyarsk Territory, Yemelyanovskiy rayon, R-255 Sibir, 740-y kilometr, 1
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Ибрюль, Krasnoyarsk diyarı, foto
Kafe Ибрюль, Krasnoyarsk diyarı, foto
Daha 9
İcmal
Foto
19
Rəylər
75
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Krasnoyarsk Territory, Yemelyanovskiy rayon, R-255 Sibir, 740-y kilometr, 1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

21:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Reytinq 4,2
242 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

75 rəy

Susmaya görə
Александр З.
30 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 avqust 2025
Классное кафе! По дороге в Красноярск и обратно всегда стараемся в него заехать! По ассортименту: есть практически все для хорошего обеда или ужина для взрослых и детей! Борщ-отдельная песня, он просто супер! Огромная парковка! Один минус! Не всегда работает терминал безналичной оплаты! В остальном - классное кафе!
Иван Русаков
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
17 avqust 2025
Самая ужасная «придорожка». В туалетах не работает смыв, нет мыла, вода течет ржавая. Еда вообще мрак, как таким можно кормить людей? Авторский рецепт плова содержал муху в своем составе. А греческий салат, оливку с опарышем. Когда указали на это персоналу, никаких извинений мы не услышали. Что твориться на кухне лучше даже не представлять. После всего решили вернуть выпечку, и у нас хотели узнать причину, персонал видимо тоже не далекий. К сожалению фото «добавок» не сделали, но прилагаю чек как доказательство оказания услуги. Администрация, нельзя так относиться к людям, а тем более кормить этим. Роспотребнадзора мало на вас!
1
rt r.
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 oktyabr 2025
Отличное кафе, нам прямо очень понравилось. Сначала девушка за стойкой была не особо настроена на общение с нами, но позже была очень улыбчивая и доброжелательная. Обстановка огонь 🔥 очень душевно, как будто дома. Брали картошку по-деревенски, котлету домашнюю с пюре и не помню что-то ещё, но очень вкусно
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi