Axtarış
Marşrutlar
Maps · Barnaul · Kafe · Гриль 17

Гриль 17

Reytinq 4,4
10 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (913) 250-47-28
Telefonu göstər
Barnaul, Industrialny rayon, 267Б
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Гриль 17, Barnaul, foto
Kafe Гриль 17, Barnaul, foto
Daha 7
İcmal
Foto
17
Rəylər
9
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Barnaul, Industrialny rayon, 267Б
Marşrut

Əlaqələr

+7 (913) 250-47-28
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Улица Панфиловцев
184 m
4
Улица ПанфиловцевАвтостанция ЗападнаяПавловский трактЦветочнаяСиреневая улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Bir itlə edə bilərsiniz
Əvvəlcədən yazılma
Orta hesab:225–439 ₽
Ödəniş üsulu:kartla ödeme, nakit
Müəssisənin tipi:hızlı yiyecek lokantası/ayaküstü restoran
Mətbəx:uzmanlık mevcut değil
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?
Reytinq 4,4
10 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

9 rəy

Susmaya görə
Максим Уфимцев
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 iyul 2025
Решил я, значит, попробовать шаурму в данном заведении. На данный момент, это место входит в мой топ заведений: помещение чистое и комфортное, персонал вежлив. Шаурма за свои деньги отбивает каждый рубль: овощи свежие, мясо вкусное, лаваш поджарен и хрусящий, но самый сок - соус. Просил сделать остро-сырный и тут я остался под большим впечатлением - вкус сыра был и острота прям меня порадовала (фанат острого). Теперь буду ходить туда как можно чаще. Единственная просьба - пусть качество не портится)
Təşkilatın cavabına bax
. .
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 iyun 2025
очень вкусная шаурма, говорю как человек который очень ее любит, но последние полгода(даже больше) нигде не покупала тк везде не нравится. здесь и мясо без жилок, соус просто шикарный и лаваш вкусный очень, к концу шаурмы не рвется даже🤌🏻🤌🏻корн-дог тоже вкусный, но мне больше шаурма по душе)процветания данному месту, ну и такого же качества и обслуживания!
1
Təşkilatın cavabına bax
Дмитрий Семенюк
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 iyun 2025
Побывали в этом заведении , чистота порядок и опрятность Повар и продавец пунктуальные, похвала не обсуждается Брали грузинскую шаурму , продукты и мясо отличные, брал острую такая пикантная острота придающая шарму Но хотелось бы прям острой ,но это только мое желание В целом отличное заведение 👍
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi