Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kafe

Granat

Reytinq 4,2
583 qiymətləndirmə
4 dəqiqə sonra açılır
+7 (965) 218-58-78
Telefonu göstər
Solnechnogorsk, Zheleznodorozhnaya ulitsa, 17
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Kafe Granat, , foto
Daha 18
İcmal
Menyu
Foto
28
Rəylər
210
Xüsusiyyətlər

Menyu

20 iyun tarixində yenilənib
Картофель по-деревенски
200 ₽150 g
Картофель фри
200 ₽150 g
Соса-Cola
170 ₽500 ml
Рулетики из баклажанов с сыром
350 ₽150 g
Сельдь по-деревенски
350 ₽230 g
Салат Оливье с говядиной
350 ₽200 g
Шашлык из бараньих ребрышек
500 ₽220 g
Шашлык из куриных бедер
Куриные бедра
300 ₽240 g
Шашлык из свиной шеи
450 ₽230 g
Шашлык из свиных ребрышек
390 ₽220 g
Bütün menyuya bax
Bütün menyuya bax

Ünvan

Solnechnogorsk, Zheleznodorozhnaya ulitsa, 17
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (965) 218-58-78
Telefonu göstər
granat.sitika.ru

İş vaxtı

4 dəqiqə sonra açılır
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Хлебокомбинат
245 m
4
ХлебокомбинатВокзалПодсолнечнаяНалоговая инспекцияАвтостанция Солнечногорск
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Yay verandası
Wi-Fi
Əvvəlcədən onlayn sifariş
Biznes-lanç
Mətbəx:İtalyan mutfağı, Meksika mutfağı, Rus mutfağı, Ortadoğu mutfağı, Azeri mutfağı, ev yemekleri
Müəssisənin xüsusiyyətləri:ziyafet salonu mevcut
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

13:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Pomponchik
Reytinq 4,8
Podkova
Reytinq 5,0
Mokkano
Reytinq 4,7
Burger King Auto
Reytinq 4,6
Seneshal
Reytinq 5,0
Reytinq 4,2
583 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

210 rəy

Susmaya görə
О
Ольга А.
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 fevral
С приятелями решили посетить это заведение, хотя нас предупреждали, что в нем не все хорошо. Пока сам не попробуешь, не убедишься. Так и вышло. Обслуживание, за которое берут 10% к чеку, по умолчанию, на низком уровне. Нас обслуживала равнодушная дама, которая не умеет общаться с гостями, Не предупредила, что имеется пробковый сбор, сдачу долго ждали и принесли меньше на несколько рублей - наверное, так в этом кафе заведено, не встречались с таким нигде. Шашлык вкусный более-менее и салат Цезарь с курицей. Безумно громкая музыка, которую почему-то нельзя сделать потише - ответ администратора.Жаль, что не послушали людей, которые не рекомендовали нам сюда ходить. Мы тоже теперь не рекомендуем никому из знакомых.
3
Маргарита Алексанян
26 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
2 yanvar
Дважды ходила в это заведение. Один раз ранней весной - подогрев в отдельных домиках был очень слабый, было холодно 🥶 В этот раз заказала еду в доставке на День Рождения папы, но доставка в этот день не работала, пришлось забирать самой. В целом по еде неплохо - овощи на гриле были вкусные, шашлык на вкус тоже неплох, правда некоторые кусочки были недопрожарены внутри. В сырной тарелке от соседства с шашлыком сыр расплавился и слипся в комок.
Альбина Менировна
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 fevral
Отметила свой юбилей в этом заведении на ура!гости довольны,стол шикарный,еда очень вкусная, музыка что надо.было весело ,круто, обязательно теперь только туда!огонь был для нас там!
1
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi