Axtarış
Marşrutlar
Maps · Voronej · Yeməkxanalar

Gorod

Reytinq 4,4
240 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: sabah
+7 (920) 443-49-49
Telefonu göstər
Voronezh, Rabochy avenue, 101
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Yeməkxana Gorod, Voronej, foto
Yeməkxana Gorod, Voronej, foto
Daha 9
İcmal
Menyu
Foto
19
Rəylər
102
Xüsusiyyətlər

Menyu

11 iyun tarixində yenilənib
Овощи тушеные
100 гр.
50 ₽
Котлета куриная
49 ₽
Котлета домашняя
75 гр.
49 ₽
Bütün menyuya bax

Ünvan

Voronezh, Rabochy avenue, 101
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (920) 443-49-49
Telefonu göstər
cafe-gorod.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: sabah
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Rabochiy avenue
400 m
4
Rabochiy avenueCentral Bus StationВоронеж – Центральный автовокзалШкола № 18Московский проспект
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Orta hesab:160–160 ₽
Ödəniş üsulu:nakit, nakit dışı ödeme
Mətbəx:Avrupa mutfağı, Rus mutfağı
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

07:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Versal
Reytinq 4,6
Zal-36.ru
Reytinq 5,0
Portos
Reytinq 4,4
Ritsa
Reytinq 4,5
Saburov Hall
Reytinq 5,0
Reytinq 4,4
240 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

102 rəy

Susmaya görə
Иван Иванников
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 may
Еда вкусная, быстро обслуживают, людей немного. Обеды большие и не дорогие. Но. Действительно, немного мрачновато и как-будто хочется больше чистоты.
Арсен Агаджанов
16 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
19 iyul 2024
Не хочется расхваливать, но сказать что там как дома - значит ничего не сказать)) : 1.чистота и порядок 2.вкусно безумно (супчики, тефтельки, а крылья какие куриные, во рту таят! , котлетки, салаты и многое другое...) 3.великолепнеший персонал, очень вежливый, не торопит хоть и очередь, что очень важно, всё спросят спокойно, от души положат и отдают аккуратно! 4.афигенно классные порции на людей, на нашего человека, чтоб наелся, а не пошёл ещё что-то там придумывать доедать где-то! 5. Просто сходите, поверьте сто раз меня 😁 вспомните, что тоже не маловажно - добрым словом 😁!!! Приятного всем аппетита)...
1
Təşkilatın cavabına bax
c_scene
9 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
3 oktyabr 2024
На самом деле ужасная столовая, некоторая пища съедобная, хожу сюда редко с работы, так как ближайшее место где покушать. Но качество обслуживания ноль, женщины на раздаче максимально грубые. Подносы протирают одной тряпкой, что и рабочие поверхности, в следствие чего подносы просто жирные, какой я бы не взял. Иногда "мытые" столовые приборы попадаются с неотмытой едой... Салаты просто ужас, собранные из того, что осталось. Все вторые блюда ВСЕГДА холодные, зачем вам тогда тепловые столы? Рекомендую обходить данную столовую стороной.
2
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi