Axtarış
Marşrutlar
Maps · Adıgey Respublikası · YDM

Gazpromneft

Reytinq 4,6
505 qiymətləndirmə
Daha işləmir
8 (800) 700-51-51
Telefonu göstər
posyolok gorodskogo tipa Yablonovskiy, Shosseynaya Street, 68А
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

YDM Gazpromneft, Adıgey Respublikası, foto
YDM Gazpromneft, Adıgey Respublikası, foto
Daha 1
İcmal
Foto
7
Rəylər
129
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

posyolok gorodskogo tipa Yablonovskiy, Shosseynaya Street, 68А
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

8 (800) 700-51-51
Telefonu göstər
www.gpnbonus.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Майкопская улица
168 m
3
Майкопская улицаШоссейная улицаПромышленная улицаЖК Дарград
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Tualet
Kartla ödəniş
Mağaza
Kafe
Sonradan ödəniş
Loyallıq kartı üzrə bonuslar
Yanacaq:95 oktan, 92 oktan
Ödəniş üçün yanacaq kartları:GazpromNeft
Avtomobillərə xidmət:lastik şişirme, araç süpürgesi, yıkama sıvısı dolumu, cam yıkama
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
İnformasiyanın sahibi onun aktuallığını izləyir

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Flash
Reytinq 4,8
Rosneft
Reytinq 4,7
Rusoil
Reytinq 4,7
Tatneft'
Reytinq 4,9
Rosneft'
Reytinq 4,3
Reytinq 4,6
505 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

129 rəy

Susmaya görə
ар мор
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
17 noyabr 2025
Разов 10 запралял авто на данной запрвке. Из минусов что я заметил, вернее унюхал на самой кассе в помещении воняет нефтепродуктами аж глаза режет . Запах этот стоит постоянно когда бы я не подъехал. Как там несчастные кассиры работают я ума не приложу. Я стою в помещении у касс минуту у меня уже голова кружится от запаха бензина. Руководство АЗС устраните запах нефтепродуктов в пемещении , пожалейте кассиров, они круглые сутки дышат парами бензина. Так не должно быть.
Илья Владимирович
13 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
25 aprel
Не рекомендую. Это франшиза. Бонусы не начисляются в полном объёме. На товары в большинстве не начисляют бонусы. Заправка через приложение не работает. Какое качество услуг - такое и топливо. Не рекомендую.
Катерина Иванова
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 avqust 2025
Ужасное обслуживание, вернее его нет. Приезжаешь и уже должен! Сам здоровайся, сам заправь, вечно уставшие и недовольные сотрудники. Пистолет работает через раз, датчик не сработал и облило все колесо и ноги бензином. Кассир вообще никак не отреагировал, типа все вопросы к менеджеру завтра. Но особенно ценно комментарии менеджера, мол сами виноваты! Ваше отношение выше всяких похвал. Отвратительно!
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi