Axtarış
Marşrutlar
Maps · Anqarsk · Kafe

Eger

Reytinq 4,5
1302 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 11:00
+7 (924) 536-33-10
Telefonu göstər
Angarsk, 205-y kvartal, 6/1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe Eger, Anqarsk, foto
Kafe Eger, Anqarsk, foto
Daha 56
İcmal
Foto
66
Rəylər
484
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Angarsk, 205-y kvartal, 6/1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Бронь столов
+7 (924) 536-33-10
Telefonu göstər
eger-138.ru
1

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 11:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

205-й квартал
360 m
4
205-й кварталАвтокасса Ангарск – ДепоСпортивный комплекс Ермак211-й кварталРыночная улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Parklanma
Tualet
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Yay verandası
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Hədiyyə sertifikatı
Qiymətlər:yüksek
Orta hesab:1500–2000 ₽
Nağdsız bəxşişlərin növləri:SberTips
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

03:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Fox Pizza
Reytinq 4,8
Reytinq 4,5
1302 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

484 rəy

Susmaya görə
Руслан Л
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 fevral
Честно сказать, пробыл там совсем недолго. Тем не менее могу сказать, что мясо там отличное!!! 👍👍👍 Заказанный шашлык, как из курицы, так и из свинины был нежным и сочным👍👍👍 Роллы прямо таяли во рту👍👍👍 Приправы в меру острые и достаточно пряные👍👍👍 Ну и обслуживание заслуживает комплиментов👍👍👍 Спасибо вам большое!!! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ 👍👍👍
2
1
Тамара Флейштер
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
6 may 2025
Выбор блюд большой, официант Роман был очень внимательный, вежливый, мы выбрали блюда и как думали вино красное полусладкое, но на самом бутылке написано, что это не вино, а винный напиток и при этом цена стоит как вина 🍷. Заказали 2 салата Цезарь с курицей, был превосходный, второй салат с баклажанами, помидорами и сыром был великолепен, но вот шкурка на баклажаны была не почищены, приходилось плевать в салфетку, тк она не жевалась. На горячее был шашлык из свинины, ну его пересушили, за то подача была хорошая и вкусный соус к мясу. Надеюсь повара будут расти в профессиональном плане и блюда будут только лучше 👍. Атмосфера в зале была спокойная, все чинно и благородно.
1
Вячеслав К.
14 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 noyabr 2025
Двоякое впечатление осталось от посещения. С одной стороны, атмосфера, обстановка, выбор блюд и качество еды хорошего уровня и по вменяемым ценам. С другой, качество обслуживания подвело. Официанты мягко говоря, ненавязчивы, и вниманием не балуют. Фирменную мясную тарелку сосисок гриль принесли холодной(!) через час (!) и только после напоминания - очевидно, её просто забыли принести вовремя с кухни. Надеюсь, это только нам так не повезло в этот вечер.
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi