Axtarış
Marşrutlar
Maps · Rostov‑na‑Donu · Ət mağazaları

Донские традиции

Reytinq 4,4
364 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 08:00
8 (800) 234-01-02
Telefonu göstər
Rostov-on-Don, 40 Let Pobedy Avenue, 300
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Ət, kolbasa mağazası Донские традиции, Rostov‑na‑Donu, foto
Ət, kolbasa mağazası Донские традиции, Rostov‑na‑Donu, foto
Daha 1
İcmal
Foto
6
Rəylər
136
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Rostov-on-Don, 40 Let Pobedy Avenue, 300
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

8 (800) 234-01-02
Telefonu göstər
dontrad.shop

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 08:00
Qrafik
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Переулок Красных Партизан
76 m
4
Переулок Красных ПартизанПроспект 40 Лет ПобедыМикрорайон АлександровкаМолочный переулокКизитеринка
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Kartla ödəniş
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

00:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Imperiya Myasa
Reytinq 4,7
Imperiya Myasa
Reytinq 4,8
Reytinq 4,4
364 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

136 rəy

Susmaya görə
Евгений Кудряков
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
10 noyabr 2025
Хороший магазин , свежее мясо , адекват впринцепи цены , чисто , всей семьей закупаемся уже много лет , но ребят -2 звезды , потому что баранины нет и сало хотелось бы мясное видеть брали б с радостью , это важно и второе как вам писали ранее это персонал , постоянно на всех шипит один и тот же сотрудник , ну скажите что нельзя так с покупателями , совковое отношение , поэтому пока два минуса
1
1
Елизавета
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 avqust 2025
Несколько раз брали продукцию этого магазина, не скажу что прям все товары на ура, но в основном неплохие. Однако персонал оставляет желать лучшего. Перестали посещать магазин именно из-за отношения персонала. Неоднократно сталкивалась с хамством в свою сторону, а также с взглядом полным презрения. Не запомнила имя сотрудницы, но вроде старшая по отделу. Один из самых ближайших магазинов к дому, но ходить туда нет никакого желания. Отказали отрезать кусок от мяса 1 кг, хотя женщине передо мной отрезали без каких либо пререканий🤷 Во всех мясных 1 кг допустимо, а тут видите ли нет, слишком мало🤦
4
Татьяна
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 iyun
Сходить в этот магазин =испортить себе день .. Магазин не плохой , но продавцы хамки редкостные .. Сама больше не пойду, и другим не советую .. Если бы можно было поставить оценку ниже 1 звезды, это было бы дно .. Самое место ..
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi