Axtarış
Marşrutlar
Maps · Orenburq · Əyləncə mərkəzləri

Дом Эмоций

Reytinq 4,2
68 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (3532) 90-44-44
Telefonu göstər
Orenburg, Sovetskaya Street, 46 · этаж цокольный
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Əyləncə mərkəzi Дом Эмоций, Orenburq, foto
Əyləncə mərkəzi Дом Эмоций, Orenburq, foto
Daha 6
İcmal
Foto
16
Rəylər
24
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Orenburg, Sovetskaya Street, 46этаж цокольный
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (3532) 90-44-44
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Улица Кирова
117 m
4
Улица КироваСоветская улицаТС ЦентрУлица ФадееваМагазин Старт
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

02:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Akuna Matata
Əyləncə mərkəzi
Reytinq 4,1
Лавретания
Əyləncə mərkəzi
Reytinq 4,9
Troya
Əyləncə mərkəzi
Reytinq 5,0
ExitGames
Uşaq bayramlarının təşkili və keçirilməsi
Reytinq 5,0
CyberX
Kompüter klubu
Reytinq 5,0
На высоте
Əyləncə mərkəzi
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Likepark
Əyləncə mərkəzi
Reytinq 4,9
Танабата
Əyləncə mərkəzi
Reytinq 3,6
Wowland
Uşaq bayramlarının təşkili və keçirilməsi
Reytinq 4,4
Развлекательный центр
Əyləncə mərkəzi
Reytinq 4,3
Reytinq 4,2
68 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

24 rəy

Susmaya görə
Татьяна Яцентюк
16 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
2 mart 2024
Дорого. Все проходит очень быстро, мы были там 10 минут, отдали 2тыс🙈лабирин зеркальный нормальный, ленточная не о чем, разбивать тарелки тоже прикольно, но дают 3 маленьких блюдца ( в комнате страха очень темно, даже не видно куда идти и звучит кромая жуткая музыка, ребенок 7 лет не смог выдержать, продержался секунд. Деньги, естественно, не возвращают. Больше не пойдем.
2
Лаврентий Мосийчук
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 sentyabr 2023
Аттракционы как будто списаны с какого нибудь детского дня рождения 90х годов, размер помещений если бы был больше возможно это было бы куда интереснее, а так детям 8 и 3 года малышу понравился ленточки старшей не зашло ничего, администратор нахваливала комнату страха, честно так себе удовольствие актеры у них видимо не очень профессиональны или меняются часто и нам новенькие попались вышло не очень, второй раз я туда точно не пойду, в любую сферу нужно нанимать профи а не малолетних детей которым можно копейки платить тогда и результат будет другим!
1
М Т
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
6 may 2022
Прикольное , классное место, особенно понравилась комната зеркал и комната страха. Брали самый страшный уровень , ничего моментами и правда страшно ))) , плюс все записывается на камеру и в конце отдаётся видео не бесплатно конечно))) но его стоит взять) можно сфоткатся на магнитик. Минус звезда за то что нужно придумывать ещё что то новое , обновлять так сказать)
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi