Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Uşaq bağçaları, körpələr evləri

Detsky sad № 16

Reytinq 4,4
178 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: bazar ertəsi
+7 (812) 246-37-84
Telefonu göstər
Saint Petersburg, Omskaya Street, 18
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Uşaq bağçası, körpələr evi Detsky sad № 16, Sankt‑Peterburq, foto
Uşaq bağçası, körpələr evi Detsky sad № 16, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 6
İcmal
Foto
16
Rəylər
47
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Saint Petersburg, Omskaya Street, 18
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (812) 246-37-84
Telefonu göstər
ds16.spb.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: bazar ertəsi
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Pionerskaya
1.55 km
2
PionerskayaChyornaya RechkaLesnaya
Омская улица
450 m
4
Омская улицаТоржковский рынокНовосибирская улицаНовосибирская улица / Ланское шоссеУдельный парк
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Limpik
Reytinq 4,9
Umnij malysh
Reytinq 4,7
Genius School
Reytinq 5,0
Ylibka
Reytinq 4,7
Reed School
Reytinq 4,5
Reytinq 4,4
178 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

47 rəy

Susmaya görə
Юла
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 mart
Прекрасный детский сад! Воспитатели замечательные. Екатерина Олеговна, Наталья Сергеевна - спасибо за ваш профессионализм и заботу о детях!
1
Елена Копылова
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 iyun 2024
Ходили а этот садик в группу раннего пребывания 2-3 года. Остались только положительные эмоции. Заведующая, преподаватель музыки, физической культуры профессионалы своего дела. Хочу выразить огромную благодарность воспитателям Татьяне Валерьевне, Халисе Азизовне за большую проделанную работу за этот год. Ребенок всегда с большим удовольствием шел в садик. Дети всегда чистые, сытые, довольные. Видно, что ними занимались. Что воспитывали и объясняли многое
3
Катерина Ю.
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 oktyabr 2024
Сад ничего, воспитатели хорошие, руководство открыто к диалогу. Медсестра жуть, просто пациент пнд, сплетница, злословница, всем и каждому рассказывает о своей ужасной работе, дураках руководителях, что все они неудачники и все ей завидуют, поливает грязью и своих коллег по саду и свою 20 поликлинику. При этом документы теряются, теряла и нашу карту и наш сертификат дважды! Медкабинет грязный, бардак, антисанитария, противно заходить.
2
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi