Axtarış
Marşrutlar
Maps · Qənnadı mağazaları

Cremona

Reytinq 4,9
197 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 23:00
+998 55 519 15 15
Telefonu göstər
Tashkent, Amir Temur Avenue, 98 · этаж 1
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Qənnadı mağazası Cremona, , foto
Qənnadı mağazası Cremona, , foto
Daha 5
İcmal
Foto
15
Rəylər
56
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Tashkent, Amir Temur Avenue, 98этаж 1
Marşrut

Əlaqələr

+998 55 519 15 15
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 23:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Bodomzor
105 m
2
BodomzorMinorShahriston
Akva bogʻi
52 m
4
Akva bogʻiTATUYunusobod soliq inspeksiyasiToshkent xalqaro universitetiShivli koʻchasi
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Məhsulların çatdırılması
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

11:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Khleb
Çörək
Reytinq 4,6
Gummaxona
Çörək
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Pirogovaya
Çörək
Reytinq 4,8
Breadly
Çörək
Reytinq 4,9
Non
Çörək
Reytinq 4,0
Bakery
Çörək
Reytinq 4,6
Bread Shop
Çörək
Reytinq 4,4
Norin N1
Çörək
Reytinq 5,0
Bakery
Çörək
Reytinq 4,6
Reytinq 4,9
197 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

56 rəy

Susmaya görə
Джафар
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 sentyabr 2024
Заведение небольшое, на 8-10 человек посидеть одновременно. Приятный и красивый интерьер. Доступные цены как и в других заведениях. Из плюсов: 1) Потрясающий эспрессо, двойная порция была слегка разбавлена водой, но такой приятные оттенки я ещё не пробовал в других заведениях Ташкента. Замечательная текстура, баланс горечи и кислоты был великолепен! Могу смело заявить, что даже в более дорогих заведениях не было такого же сбалансированного и приятного напитка. 2) Доступные цены, я подразумеваю что цены на напитки как и везде, некоторые десерты дешевле чем например в Bon! Малиновые макароны очень хороши, жаль мало вкусов. 3) Малая посещаемость, можно приходить и поработать за компьютером. Никто не беспокоит, спокойная атмосфера. Из минусов: 1) Не все десерты вкусные, десерт с oreo печеньем оказался очень пряным и не особо вкусным. Пустоватый десерт, возможно стоит и другие попробовать. Но вот с десертом не повезло 2) Скромная уборная, как будто и для персонала тоже. Но это мелкий минус по мне )) Итог: Отличный эспрессо, хорошая обстановка, не самые лучший десерт попробовал. Но тем не менее, все остальное было отлично!
1
M
Madina Narbayeva
11 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
17 iyul 2024
Уютная атмосфера, отзывчивый персонал. Очень вкусные десерты и выпечки, особенно классический чизкейк просто супер. Всегда свежие и качественные продукты.
J
Jahongir Bahodirov
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
17 aprel
Good place. The sales assistant is very friendly. Usually visit with my friend and she loves the place. Always wants to sit there, eat some sweets and drink some tea.
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi