Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Yeməklərin çatdırılması

Chudo vostoka

Reytinq 5,0
407 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 11:00
+7 (981) 935-18-28
Telefonu göstər
Saint Petersburg, Ordzhonikidze Street, 61
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Yeməklərin və naharların çatdırılması Chudo vostoka, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 24
İcmal
Foto
34
Rəylər
186
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Saint Petersburg, Ordzhonikidze Street, 61
Marşrut

Əlaqələr

+7 (981) 935-18-28
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 11:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Zvyozdnaya
1.69 km
2
ZvyozdnayaKupchinoMoskovskaya
Торговый центр
216 m
4
Торговый центрПроспект КосмонавтовВитебский проспект, 75Проспект Космонавтов / Улица ОрджоникидзеПулковская улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Wi-Fi
Özü ilə aparılan yemək
Tualet
Parklanma
Əlilliyi olan insanlar üçün parklanma yeri
Karaoke
Velosipedlər üçün parklanma yeri
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Çatdırılma vaxtı:saatlik
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır
Ödəniş üsulu:kartla ödeme, nakit
Orta hesab:400–1000 ₽
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?
Reytinq 5,0
407 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

186 rəy

Susmaya görə
Эльвира Колесникова
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 mart
Очень вкусно, персонал приветливый, большие порции, все свежее. Единственное расстроило, что днем нет плова и шашлыка, но есть выбор из других позиций. Очень вкусный чай с лимоном. В самом заведении чисто, все сверкает, ненавязчивая музыка, а самое главное, что недалеко от дома!
Харьковская Наталья
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
10 yanvar
10.01.2026г посетили данное кафе, хороший светлый, чистый зал, вежливые сотрудники, приятная музыка, взяли большое ассорти шашлыка на вынос, все очень вкусно, будет посещать это заведение еще, огромное спасибо🙏
Təşkilatın cavabına bax
Светлана Б.
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
29 mart
Много лет посещали это кафе. Всегда была чудесная кухня. Сегодня мы просто очень разочарованы. Салат из битых огурцов и говядины отвратительный. Один соевый соус никакого другого вкуса я не почувствовала. Шашлык абсолютно не имеет вкуса. Соус это отдельный негатив. Взяли кетчуп разбавили водой и добавили чуть-чуть зелени. Даже лепешки принесли холодные . Очень жаль, что наше любимое семейное кафе испортили. Хочется, чтобы вернулся старый добрый Мираж или Босфор. Надеюсь, что собственник прислушается к нашему отзыву. И это не только мое мнение, но и наши знакомые, которые привыкли к этому заведению высказывают такое же мнение
1
1
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi