Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kafe

Chicago

Reytinq 2,7
139 qiymətləndirmə
Daha işləmir
Vichuga, Glukhovskaya ulitsa, 15
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe Chicago, , foto
Kafe Chicago, , foto
Daha 4
İcmal
Foto
14
Rəylər
51
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Vichuga, Glukhovskaya ulitsa, 15
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Глуховская улица
81 m
3
Глуховская улицаУлица ПокровскогоШкола № 17Военкомат
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Xüsusi menyu:çocuk
Mətbəx:Avrupa mutfağı, Çin mutfağı, Japon mutfağı
Müəssisənin tipi:aile restoranı, bar kulübü
Müəssisənin xüsusiyyətləri:masa oyunları, ziyafet salonu mevcut
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

01:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Куры-гриль
Reytinq 4,7
Reytinq 2,7
139 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

51 rəy

Susmaya görə
Елена Коновалова
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
21 dekabr 2023
Заказывали роллы и пиццу,роллы холодные принесли спустя 5 минут,минут чере 10 подоспела пицца.Всё очень вкусно,фоном современная музыка,на автомобиле удобно парковаться.Единственное,что нельзя покупку-заказ оплатить банковской картой,пришлось переводом частному лицу.В целом,нам понравилось в кафе "Чикаго".
Анна Капустина
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
23 avqust 2023
Очень не вкусно, попробовали по кусочку и то не доели , выплюнули, не рекомендуем кафе Чикаго . На вид всё аккуратно, на вкус ерунда полная.
2
222894 Кошкин
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
6 avqust 2023
Можно анонимно. Хотелось бы обнародовать случившееся.Такого я и представить не могла. Пришли в "Чикаго " с семьёй хотели покушать роллы,это кошмар с порога сервис никакой,все грязно,сидела компания молодёжи ,выпивали,матерились,громко включали музыку,мы сделали замечание,попросили администратора ,чтобы хоть как-то соблюдался порядок. Толку 0.Оказалось,что это или друзья работников или ребята там работают,они проходили за барную стойку,в помещение где готовят,как такое может быть допущенно?что хотели,то и делали,столик мы салфетками вымыли сами,заказ мы так и не дождались ,просидели час.Не выдержав я спросила в чём дело,почему так долго,ответ убил🤣Девушка сказала,что нужных продуктов нет,чтобы выполнить наш заказ,они отправили сотрудников за продуктами,поэтому так долго. Деньги вернули,конечно,без проблем,но испорченный вечер,потраченное время!Очень не приятно. Были с детьми.У меня вопрос,как заведение может работать,с такими нарушениями.Друзья обходите это заведение,даже если оно будет единственным в городе. Опасно для здоровья.
4
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi