Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq və Leninqrad vilayəti · Yeməkxanalar

Canteen

Reytinq 4,2
370 qiymətləndirmə
Daha işləmir
Bugry, Vorontsovskiy bulvar, 11к1
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Yeməkxana Canteen, Sankt‑Peterburq və Leninqrad vilayəti, foto
Yeməkxana Canteen, Sankt‑Peterburq və Leninqrad vilayəti, foto
Daha 21
İcmal
Foto
31
Rəylər
180
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Bugry, Vorontsovskiy bulvar, 11к1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Devyatkino
1.68 km
1
DevyatkinoGrazhdansky Prospekt
Петровский бульвар
200 m
3
Петровский бульварЖК GreenЛандияОхтинская аллеяГрафская улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Telefon üçün enerji̇ yığma ci̇hazı
Kuryerlərə qayğı
Yeməyə endirim
WC
İçməli su
Çay
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

09:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Shawerma Just Vasya
Reytinq 4,5
S pylu, s zharu!
Reytinq 4,8
Bagulnik
Reytinq 4,7
Fix Food
Reytinq 4,8
Rostics
Reytinq 4,1
Reytinq 4,2
370 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

180 rəy

Susmaya görə
Николай Соколов
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
12 sentyabr 2023
Суп водянистый, порция гр.250 - ему цена 80₽ максимум! Котлета недоделанная, мяса в ней почти не чувствуется Кетчуп на столах - как самая дешёвая химоза из 90-х Морс (как у них «напиток»), утверждать не буду, но мне показался ненатуральным. Был сильно голодный - слопал всё, но минуты за 4. Больше не пойду в эту столовую. Встречал конечно и ещё хуже забегаловки, но это прямо Плохо!
1
2
Е
Елена Р.
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 dekabr 2023
Второй раз сюда попадаю и вторая раз разочарование ! Вентиляции нет, к концу обеда уже режит глаза от дыма и запаха жареного. Еда не очень вкусная . Ассортимент маленький. Слишком громко играет музыка. В общем, жаль, что в Мурино нет приличных столовых с русской кухней, без огромного количества кавказских специй.
1
Анна Архипова
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 iyun 2022
В целом заведение хорошее, кормят вкусно и не дорого, лично мне оно понравилось! Меню разнообразное и есть комплексные обеды до 300 рублей. Я брала комплексный обед из салата, первое, второе, компот и 2 кусочка хлеба всего за 290 рублей, но единственное когда берёшь с собой, то доплачиваешь за контейнеры, примерно рублей 30. Советую нюхать салаты, при мне брали салат оливье, он был кислый, на следующий день я решила взять оливье, он тоже был кислый! То есть салат испорченный не убрали с продажи, но спокойно можно выбрать другой салат. Второе блюдо если вам надо польют подливкой, в этом они не жадные 😊, обслуживание хорошее! Заходите в это заведение, советую!
2
2
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi