Axtarış
Marşrutlar
Maps · Tolyatti · Restoranlar

By Mama

Reytinq 4,2
597 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (8482) 28-89-88
Telefonu göstər
Tolyatti, Leningradskaya ulitsa, 55Ас1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Restoran By Mama, Tolyatti, foto
Restoran By Mama, Tolyatti, foto
Daha 66
İcmal
Xəbərlər
4
Foto
76
Rəylər
276
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Tolyatti, Leningradskaya ulitsa, 55Ас1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (8482) 28-89-88
Telefonu göstər
www.bymamarestaurant.ru.com

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Дом быта Россия
131 m
4
Дом быта РоссияГорсадКинотеатр КосмосКраеведческий музейУлица Победы
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Parklanma
Tualet
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Yay verandası
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Bir itlə edə bilərsiniz
Orta hesab:500–1200 ₽
Qiymətlər:orta üstü
Petfriendly:tüm hayvanlara izin veriliyor
Ödəniş üsulu:peşin ödeme, sonra ödeme, nakit, kartla ödeme, havale, nakit dışı ödeme, online, hızlı ödeme sistemi
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

21:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Chayhana Ay-Vai
Reytinq 5,0
Ribay
Reytinq 4,7
Dodo Pizza
Reytinq 4,7
Shveyk
Reytinq 4,9
Sushi Wok
Reytinq 4,9
Reytinq 4,2
597 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

276 rəy

Susmaya görə
Екатерина Елизарова
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 mart 2025
Вкусно, но грустно. 5 звёзд ставлю кухне и самому заведению за уютную атмосферу, а вот официантам твёрдое 2. Суббота, вечер, занято три стола, по итогу остались единственными гостями позже, но официантам лень лишний раз подниматься на второй этаж. Совет: обязательно посетите данное заведение, здесь реально вкусно и относительно недорого, но выбирайте место на первом этаже. 15.03.25.
Елизавета
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
31 yanvar 2025
Были приятно удивлены. Забежали на обед, заказывали облепиховый чай (10/10), брокколи с креветками в сливочном соусе (10/10), борщ (10/10) и томленую телятину с картофелем (8/10). Из-за прошлого неприятного опыта многого не ожидали, но каковы было наше удивление, когда нас приятно обслужили, достаточно быстро все принесли, и все это, в добавок, оказалось невероятно вкусным! В общем, заново открыли для себя данное заведение и вернемся ни раз! Спасибо!
Алиева Амина
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
12 aprel 2025
Заведение умерло к сожалению, вчера были на корпоративе, мы были одни а это пятница, ожидание долгое, меню ждали 20 мин, стали приносить еду нет приборов, тольком через 30 мин принесли приборы, заказали алкоголь крепкий его вынесли первым но сок к нему через 40 мин, короче черти че, официант вообще не понимал что происходит по ходу, а ведь заведение пустое, крылышки некоторые с кровью, цезарь и пица не вкусные. Нужно срочно что-то менять или закрываться, такое отношение к гостям неприемлемо ☝️
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi