Axtarış
Marşrutlar
Maps · Minsk · Ayaqüstü qidalanma

Burger King

Reytinq 4,3
2085 qiymətləndirmə
3 dəqiqə sonra bağlanır
7566
Telefonu göstər
Minsk, Svabody Square, 17 · два этажа
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Ayaqüstü qidalanma Burger King, Minsk, foto
Ayaqüstü qidalanma Burger King, Minsk, foto
Daha 108
İcmal
Foto
118
Rəylər
688
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Minsk, Svabody Square, 17два этажа
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Колл центр, заказ
7566
Telefonu göstər
burger-king.by

İş vaxtı

3 dəqiqə sonra bağlanır
Qrafik
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Niamiga
124 m
2
NiamigaKupalawskajaKastrychnickaja
Stancyja mietro Niamiga
169 m
4
Stancyja mietro NiamigaPloshcha SvabodyZamchyshchaGaradski ValRamanawskaja Slabada
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Tualet
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Yay verandası
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Özünə xidmət kassaları
Kuryerlərə qayğı
Orta hesab:6–15 Bel. rub.
Qiymətlər:orta
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır
Ödəniş üsulu:nakit, kartla ödeme, online
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

22:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Publika
Reytinq 4,6
Chumatsky Shlyakh
Reytinq 4,7
Kuhmistr
Reytinq 5,0
Imena
Reytinq 5,0
Marbl
Reytinq 5,0
Reytinq 4,3
2085 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

688 rəy

Susmaya görə
арсик
9 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 aprel
отличный бургер кинг, удобное расположение у галереи, вкусная еда, добрые сотрудники, всегда чисто, ну и как в любом бургер кинге цены не касаются
1
Təşkilatın cavabına bax
Я
Ярослава
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 mart
Были в данном заведении сегодня вечером. Мало того, что стол шатался, нельзя было облокотиться, почти не было свободных мест из-за компаний малолетних фриков, сидящих с одной колой на восьмерых и орущих матами без стеснения. Несколько раз проходил администратор и сотрудник заведения, ноль реакции. С едой и напитками тоже есть проблемы. Фото еды прикреплю. Автомат плохо нажимается, а напиток в нем сплошная вода без вкуса. Вечер и настроение испорчены. Надеюсь, администрация как то решит данные вопросы, а на кухне будут ответственнее подходить к своей работе.
5
Təşkilatın cavabına bax
С
саша валевич
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
5 may
заведение оставляет желать лучшего из плюсов 1) работники выполняют работу в целом молодцы 2)быстрое обслуживание из минусов 1) ужасный запах сцанины, в застекленном помещении у входа( ну неужели сложно хлоркой помыть там все?!) 2) часто беспорядок 3) летом когда запах неприятный по всему заведению 4) очень часто не полностью собирают заказ и приходитсья возвращаться 5) уберитесь пожалуйста в кассовой зоне, там все в жирных разводах, сразу аппетит пропадает прошу вас, уберите неприятный запах из помещения, сделайте уборку и не впускайте бомжей спать за столиками!
2
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi