Axtarış
Marşrutlar
Maps · Bar, pab

Bukharyov

Reytinq 4,3
303 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 17:00
+7 (86342) 4-21-22
Telefonu göstər
Azov, Petrovskiy bulvar, 5
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Bar, pab Bukharyov, , foto
Bar, pab Bukharyov, , foto
Daha 10
İcmal
Foto
20
Rəylər
106
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Azov, Petrovskiy bulvar, 5
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (86342) 4-21-22
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 17:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Центр
176 m
4
ЦентрКрасноармейский переулокКоллонтаевский переулокЦентральный рынокАзов
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Yeməklərin çatdırılması
Kartla ödəniş
Yay verandası
Wi-Fi
Karaoke
Idman translyasiyaları
Biznes-lanç
Bir qədəh pivənin qiyməti:120–120 ₽
Qiymətlər:orta üstü
Çatdırılmanın növləri:kendi kurye hizmeti
Ödəniş üsulu:nakit, nakit dışı ödeme
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

12:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Bar, pab
Bar, pab
Reytinq 1,7
Город
Bar, pab
Reytinq 3,5
Maskarpone
Pizzeriya
Reytinq 4,4
Хмельной
Bar, pab
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Тортуга
Kafe
Reytinq 3,9
Стекляшка
Bar, pab
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Dobry El
Sportbar
Reytinq 4,0
Хмельная галерея
Alkoqollu içkilər
Reytinq 3,5
Scher Hof
Restoran
Reytinq 5,0
Reytinq 4,3
303 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

106 rəy

Susmaya görə
Максим Юрченко
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
1 aprel
Минусов нет, одни плюсы. Приятные адекватные цены, разнообразие меню, удобные диваны, чистота и порядок, приятное общение персонала, лично мне всё очень понравилось
1
Людмила Татарова
17 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
24 oktyabr 2025
Вот не люблю писать отрицательные отзывы, но в этом случае без вариантов. Разочарована во всём. Зашли пообедать, в наличии не оказалось ни воды, ни морса. Чай-150р. из пакетика. С громким названием: горные травы. Даже аромата хоть какой-то, скажем, мяты, там нет. В салате было искренне жаль пересушенных креветок, они долго мучались и терпели такую пережарку. А уж когда принесли текилу, то удивили окончательно. На мой вопрос: а соль к ней не предполагается?, был ответ: нет, она на столе у вас. И я сильно удивила официанта, попросив лимон! Вообще возникло ощущение, что официанта взяли в рабство и заставляют работать, настолько ему всё было не в радость. Повторюсь, увы! Не приеду больше и друзьям тоже не посоветую.
1
1
Ксения
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 sentyabr 2025
рис в роллах не доварен, обслуживание не очень. лучше убрали бы из меню те блюда , в которых они не специализированны. не советуем посещать данное место!!! также заказывали маргариту, на дне было много соли, на что официант сказал что она стекает с ободка бокала,но соль была во внешней части бокала,пить невозможно, не понимаю за что я плачу? за соль? в прошлом году еще было более менее заведение,хоть сейчас они и поменяли интерьер,но кухня ужасная. еще раз не приду сюда.
2
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi